Akkoyuncu: “Mezitli’yi projelerimizle kalkındıracağız”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, “Mezitli’nin sorunlarını çözecek, Mezitli’yi kalkındıracak projelerimiz hazır. Mezitli’yi hep birlikte yöneteceğiz” dedi.

Abone olbanner90
Mezitli 04.02.2014, 22:41 04.02.2014, 22:41
217
Akkoyuncu: “Mezitli’yi projelerimizle kalkındıracağız”
 Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Akkoyuncu, gece geç saatlere kadar çalışmasını sürdürüyor. Ev, Site, Esnaf ziyaretlerinin yanı sıra düğün ve asker uğurlama etkinliklerine de katılan Akkoyuncu, gittiği her yerde yoğun sevgi gösterileriyle karşılanıyor.

 

Seçim çalışmalarında kendisinin en büyük destekçisi olan eşi Behiye Akkoyuncu ile birlikte ilk olarak Meltem sitesi ve Yapılcan sitesi sakinleriyle bir araya gelen Akkoyuncu, projelerini anlatarak site sakinlerinden destek istedi. 

 

“MEZİTLİ KARARINI VERMİŞ DURUMDA”

 

Site toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan Akkoyuncu, mevcut yönetimin iki dönemdir Mezitli’nin sorunlarıyla ilgilenmediğinin altını çizerek “Elimizi nereye atsak yıkılıyor. Mezitli’nin sorunları bugüne kadar göz ardı edilmiş, ilgilenilmemiş. Gittiğimiz her yerde sorunlarla, şikayetlerle karşılaşıyoruz. Mezitli halkı artık değişim istiyor. Değişimi ise Serkan Akkoyuncu ile yaşamak istiyor. Allah’ın izniyle seçildiğimiz takdirde milletimizden aldığımız oylara asla ihanet etmeden belediyeyi Mezitli halkı ile beraber yönetmek istiyoruz” dedi.

 

Site toplantısı sonrası programına ara vermeden devam eden Akkoyuncu, düğün ve asker uğurlama etkinliklerine katıldı. 

Yorumlar (0)