banner107

Akkoyuncu, projelerini açıklamaya devam ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mezitli Belediye Başkan adayı Serkan Akkoyuncu, belediye başkanlığına seçildiği takdirde hayata geçireceği projeleri açıklamaya devam ediyor.

Abone olbanner90
Mezitli 02.03.2014, 14:45 02.03.2014, 14:45
216
Akkoyuncu, projelerini açıklamaya devam ediyor
 MHP Mezitli Belediye Başkan adayı Serkan Akkoyuncu, iki projesini daha açıklayarak Mezitli halkına müjdeyi verdi. Akkoyuncu, Mezitli’de bulunan her mahalleye Cami yapacaklarını söyledi. Akkoyuncu, ayrıca Mezitli için ‘Cem Evi’ projesi bulunduğunu ve bunu da hayata geçireceğini ifade etti.

 

30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında çalışmalarına aralıksız devam eden Akkoyuncu, Halkkent ve Yol-İş sitesi sakinleriyle bir araya geldi.

 

“OKULLARIMIZIN BAKIM VE ONARIMI BELEDİYE TARAFINDAN YAPILACAK”

 

Yoğun katılımın olduğu toplantıda site sakinlerine projelerini anlatan Akkoyuncu, ilçede bulunan okulların bakım ve onarımını üstleneceklerini belirtti. Akkoyuncu, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitildiği tüm okullarımızın yeterince bakımlı olmadığı şu dönemde gerekli önemi vererek belediye olarak tüm okullarımızın her yıl düzenli olarak bakım ve onarımlarını yapacağız. Okullarımızın eksikliklerini de tamamlayarak çocuklarımız için daha iyi koşullar sağlanacak ve çocuklarımızın bu ortamlarda gelecekte faydalı birer bireyler olmasına katkıda bulunacağız” dedi.

 

CAMİ VE CEM EVİ PROJESİ

 

Mezitli’nin önemli eksikliklerinden birisinin de Cami ve Cem Evi olduğunu ifade eden Akkoyuncu, Mezitli’de Camisi bulunmayan mahalle bırakmayacaklarını vurguladı. Akkoyuncu, “Tüm halkımızın kullanımına açık olan cami projemizi zaman kaybetmeden inşaa ederek vatandaşlarımızın ibadetlerini rahat ve temiz bir ortamda yapmalarını sağlayacağız. Ayrıca Mezitli’de büyük bir eksiklik olan cem evi projemizi inşa ederek en kısa sürede halkımızın hizmetine sunacağız” diye konuştu.

Yorumlar (0)