Akkoyuncu'dan örnek davranış

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, engelsiz bir Mezitli için kolları sıvadı.

Abone olbanner90
Mezitli 19.02.2014, 22:01 19.02.2014, 22:01
227
Akkoyuncu'dan örnek davranış
 Mezitli Belediye Meclis Üyesi Adaylarını açıklayan MHP’de seçilebilir yerden iki engelli vatandaşın aday gösterilmesi Mersin’de engelli vatandaşlar tarafından büyük sevinçle karşılandı.

 

“ENGELSİZ BİR MEZİTLİ YARATACAĞIZ”

 

Mezitli halkının önündeki tüm engelleri kaldıracağını vurgulayan Akkoyuncu, “Mezitli’nin son 10 yıldır sorunları çözülmüyor. Tam tersi sorunlar daha da büyütülerek Mezitli’nin geleceğine bir engel olarak sunuluyor. Mezitli’nin tüm sorunlarına çözüm üretebilecek genç, dinamik ve güçlü bir ekip ile Mezitli’deki tüm engelleri kaldıracağız. Engelsiz bir Mezitli yaratacağız” dedi.

 

MHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, belediye meclis üyesi listesinde 1. sıradan engelli vatandaş olan Arnavut Fahri Konsolosu Levent Dölek’i gösterdi. Belden aşağısı felçli olan Dölek’i 1. sıradan aday gösteren Akkoyuncu, yaptığı bu örnek davranış ile büyük beğeni topladı. Akkoyuncu, ayrıca yine engelli olan Mimar Ali Togay’ı da 12. sıra adayı gösterdi. 


Yorumlar (0)