Akkoyuncu’ya esnaflardan yoğun ilgi

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, ilçe genelinde yaptığı çalışmalarla halkın gönlünü fethediyor. is. Halkımızda bu teveccüh, bu destek, bu ışık olduğu sürece sonuna kadar mücadelemiz devam edecektir" ifadesini kullandı.

Abone olbanner90
Mezitli 19.01.2014, 15:25 19.01.2014, 15:25
250
Akkoyuncu’ya esnaflardan yoğun ilgi
  
MHP Mezitli Belediye Başkan aday adaylığını açıkladığı günden bugüne çalışmalara başlayan ve ilçede ayak basmadık yer bırakmayan Serkan Akkoyuncu, ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.
 
İlçe halkıyla bütünleşmeye çalışan ve sorunlarını bilen Akkoyuncu, özellikle esnaf kesimine büyük önem veriyor. Her gittiği yerde görüştüğü kesimlerce yoğun ilgiyle karşılanan Serkan Akkoyuncu, seçimleri kazanacağından emin. Çalışmalarına erken başlamış olmanın avantajını yaşayan Akkoyuncu, Mezitli’yi hak ettiği şekilde yönetmeye talip.
 
Çalışmaları kapsamında Mezitli Ulu Cami önünden Yenişehir kampüsüne kadar olan esnafları ziyaret eden Akkoyuncu ve ekibi, esnaf ve vatandaşların sorun ve isteklerini dinledi.
 
Vatandaşların çok yoğun bir ilgisiyle karşılaşan Akkoyuncu, tek tek esnafları gezerek 'hayırlı işler' dileklerinde bulundu. Esnafların kendisine gösterdiğini yakın ilgiye teşekkür ederek, Mezitli’nin ekonomisi ve sosyal hayatını kalkındıracak projelerinin hazır olduğunu söyledi.
 
Akkoyuncu, “Mersin ve Mezitli’nin geleceğiyle ilgili hizmet yarışında esnaf gezisi ve ziyaretlerinde bizlere vermiş olduğunuz destekler için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki günleri en iyi şekilde geçirip koyduğumuz hedefe Allah’ın izniyle hep birlikte varacağız. Hem esnafımızın hem de Mezitli’nin ekonomik ve sosyal hayatını kalkındıracak projelerimiz hazır. Bu projeleri hayata geçirdiğimiz zaman esnafımız rahat bir nefes alacaktır. Çıktığımız bu yolda Cenab-ı Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi.
 
Çalışmalarına hız verdiğinin altını çizen Akkoyuncu "Sokağa indik. Halkımızla, esnafımızla sokak sokak, ev ev gezerek herkesle buluşuyor ve tamamıyla kucaklaşıp sarılıyoruz. Bizim niyetimiz hal
Yorumlar (0)