Akkoyuncu'ya esnaftan tam destek

Seçime az zaman kala aday olduğu günden bu yana esnafla iç içe olan Milliyetçi Hareket Partisi Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu Mezitli Yeni Mahalle esnafı ve vatandaşlarıyla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Abone olbanner90
Mezitli 17.03.2014, 21:33 17.03.2014, 21:33
360
Akkoyuncu'ya esnaftan tam destek
 Gittiği her yerde alkış ve sloganlar ile ağırlanan Akkoyuncu esnaf gezisine sürekli ara verirken balkondan mahalle sakinleri ‘genç başkan’ ‘karizmatik başkan’ sloganlarıyla 30 Martta Akkoyuncu’nun gümbür gümbür geleceğini ispat etti. Ziyaretleri yoğun ilgiden dolayı sürekli kesilen ve esnafın “bizim elimizi şimdiye kadar sıkmaya gelen belediye başkanı ve adayı olmadı siz ilk oluyoruz. Bunun için oylarımız size. 30 Marttı sabırsızlıkla bekliyoruz.” diyerek esnafın Akkoyuncu’ya olan duyarlılığını gösterdi.

Geceli gündüzlü Mezitli halkına hizmet edecelerini söyleyen Akkoyuncu, esnaflarla bir süre sohbet edip sorunlarını dinledi. Gördüğü ilgiden memnun kalan Milliyetçi Hareket Partisi Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, “Sizlerle birlikte güzel ilçemiz Mezitli’yi kalkındıracak ve geliştireceğiz. Başkan olduğum süresince sizlerin hep yanında olacağım. İnşallah Mezitli Belediye Başkanı olduğumda bu desteğimiz daha çok artacak. Önümüzde az bir süre kaldı. Sevgi kazanacak” dedi.

MHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, esnaf ile her zaman birlikte, ortak çalışacaklarını ve çok güzel çalışmalara imza atacaklarını söyledi.

Esnafların yoğun ilgi gösterdiği geziye Belediye Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda partili eşlik etti.

 

Yorumlar (0)