Başbakan’dan Hocaoğlu’na tam destek

Başbakan Erdoğan’ın "AK Parti Seçim Beyannamesi" ile belediye başkan adaylarının açıklanması dolayısıyla Ankara Arena spor salonunda düzenlediği toplantıya katılan Ak Parti Mezitli Belediye Başkan Adayı Nuri Hocaoğlu’na Başbakan’dan ve partililerden tam destek geldi.

Abone olbanner90
Mezitli 20.02.2014, 20:43 20.02.2014, 20:43
241
Başbakan’dan Hocaoğlu’na tam destek
 Salona alkışlar içinde giren Hocaoğlu, gördüğü ilgi karşısında duygulandı. Başbakan’dan ve partililerden olumlu not alan Hocaoğlu, “30 Mart'ın startını veriyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun yolumuz ve bahtımız açık olsun” dedi.

 

Hocaoğlu, “30 Mart seçimleri Türkiye için aziz milletimiz için tüm şehirlerimizi ilçe belde ve köylerimiz için dünya ve insanlık için hayırlara vesile olsun. Rabbim bizleri utandırmasın. Rabbim bu kutlu yolculukta bizleri korusun her türlü tehdit, tehlikeden esirgesin diye dualar ediyorum” diye konuştu.

 

“AK PARTİ MİLLETİN VİCDANIDIR”

 

AK Parti’nin milletin vicdanında olan bir parti olduğunu söyleyen Nuri Hocaoğlu, Toplumun her katmanını ilgilendiren projelerle hizmet etmeye hazır olduklarını vurguladı.

 

Türkiye’de sosyal belediyecilik AK Partinin temsil ettiği siyasal çizgisi ile başladığını söyleyen Hocaoğlu, 'Halka hizmet Hakka hizmettir. Hizmetin siyaseti olmaz' anlayışıyla yola çıktıklarını kaydetti.

 

 Milletin vicdanında AK Parti'nin olduğunu ifade eden 1999-2004 Mezitli Belediye Başkanı ve AK Parti Mezitli Belediye Başkan Adayı Nuri Hocaoğlu, “Biz halkımızın vicdanında hep vardık. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 'Biz, aslında büyük bir çınarın dallarıyız. Bu büyük çınarın kökü aynı topraklardır. Dalları da aynı gök kubbenin altındadır.'  ifadesi halkımızla AK Parti'nin et tırnak gibi oluşunu anlatmaktadır. Bizde aynı havayı soluyarak, aynı siyasi hedefleri temel alarak yetiştik” diye konuştu.

 

 

Gönülleri inşa ederek vizyoner projelerle Mezitli’yi 2023 hedefine ulaştıracaklarını söyleyen Nuri Hocaoğlu, “Biz hazırız. Söz halkta. Artık Mezitli’nin ideolojiyi bırakıp bu kez Ak Parti’ye şans tanıyacağını umuyorum. Bu seçim ‘Mezitli küçük olsun, bizim olsun’ diyenlerle ‘Mezitli büyük olsun, hepimizin olsun’ diyenler arasında geçecek” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)