Başkan Yıldırım Kursiyerlerle Buluştu

BAŞKAN YILDIRIM KURSİYERLERLE BULUŞTU - Mersinin merkez ilçe Mezitli Belediye Başkanı Uğur Yıldırım, Mezitli Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı sanat evinde aşçılık kursiyerlerinin öğle yemeğine katılarak, kursiyerler bir araya geldi.

Abone olbanner90
Mezitli 27.01.2014, 20:51 27.01.2014, 20:51
237
Başkan Yıldırım Kursiyerlerle Buluştu
Mersinin merkez ilçe Mezitli Belediye Başkanı Uğur Yıldırım, Mezitli Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı sanat evinde aşçılık kursiyerlerinin öğle yemeğine katılarak, kursiyerler bir araya geldi.

Başkan Yıldırıma davette, Başkan yardımcıları Enver Küçükalıç, Fatma Serpil Toker ve Mezitli Halk Eğitim Müdürü Mehmet Usta eşlik etti. Burada konuşan Başkan Yıldırım, "Sanat evimizde yıllardır sürdürdüğümüz aşçılık kursumuzun, bir başkasını daha Mart ayında tamamlayacağız ve buradaki on dört arkadaşımıza sertifikalarını vereceğiz. Kurslarımıza katılan kursiyerlerimiz hayatın her aşamasında başarılı olabilecek düzeydedirler. Geçmişte de burada kurs alan arkadaşlarımızın çeşitli iş yerlerinde çalıştıklarını, hizmet verebildiklerini duymuş olmakta bizi ayrıca memnun etmektedir. Bu arkadaşlarımızda sertifikalarını aldıklarında, hem aile ekonomisine katkı sağlamak hem de hünerlerini sergilemek bakımından önemli başarılar elde edebilecekler. Bizlere sundukları bu yemekler için hepsine teşekkür ediyorum" dedi. - MERSİN

Yorumlar (0)