banner107

Behiye Akkoyuncu, eşini yalnız bırakmıyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, Mezitli’de ayak basmadık yer bırakmazken, eşi Behiye Akkoyuncu çalışmalarında yalnız bırakmıyor.

Abone olbanner90
Mezitli 03.03.2014, 20:34 03.03.2014, 20:34
238
Behiye Akkoyuncu, eşini yalnız bırakmıyor
 Genç başkan adayıyla seçim çalışmalarına katılan, iki çocuk annesi Behiye Akkoyuncu eşine destek amacıyla yanından bir an olsun ayrılmıyor. Çalışmaları süresince eşinin yanında duran Behiye Akkoyuncu “Kadınların dilinden en iyi kadınlar anlar” dedi.

30 Mart yerel seçimlerine MHP’den katılarak Mezitli ilçesinde iddialı bir şekilde göreve talip olan Serkan Akkoyuncu, çalışmalarına partililerin yanı sıra ailesinin de desteğini alarak devam ediyor. Bayan Akkoyuncu, ev ev gezerek eşinin projelerini anlatıyor.

Bayan Akkoyuncu,  gittiği her yerde eşinin belediye başkanı seçilmesi halinde hayata geçireceği projelerden bahsediyor. Bayanlardan gördüğü yakın ilgi karşısında mutlu olan Behiye Akkoyuncu, “Eşim Belediye Başkanı olduğu takdir de bayanların toplum hayatında yer bulacağı sosyal ve kültürel etkinliklere ağırlık verecektir” dedi. Mezitli’nin ekonomik ve sosyal kalkınmasında toplumun her kesiminin olduğu gibi bayanların da desteği olacağını belirtti.

Yorumlar (0)