Belediyeye ilk adımını attı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, Mezitli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Özverili çalışmaları nedeniyle zabıta personelini tebrik eden Akkoyuncu, projelerini anlattı, destek istedi.

Abone olbanner90
Mezitli 23.01.2014, 18:49 23.01.2014, 18:49
214
Belediyeye ilk adımını attı

 

Akkoyuncu, emeğin ve emekçinin daima yanlarında olduklarını, ihtiyaçları olduğu her zaman yanlarında olacaklarını dile getirdi. Akkoyuncu, Belediye başkanı olduktan sonrada işçi ve memur ile dayanışma ve dostluk içinde çalışacağını ifade etti.

 

İNSAN ODAKLI HİZMETLER

 

Mezitli’ye insan odaklı hizmet edeceklerini, eserlerinin odağında halk bulunacağını belirten Akkoyuncu, “Cenabı Allah bize bu görevi nasip ederse projelerimizin tamamı finans yönüyle, kültürel yönle, sosyal yönle birebir insanları kucaklayan insan odaklı, insana yönelik hizmetler olacaktır. Her hizmetin arkasında muhakkak ki topluma hizmeti esas alacağız. Bütün köylerimizi, bütün mahallelerimizi ayırt etmeden, oy kaygısı düşünmeden bütün projelerimizi adaletli, hizmetli planlı yürüteceğime burada hepinizin huzurunda söz veriyorum.” dedi.

 

TEK GAYEMİZ HALKA HİZMET

 

Akkoyuncu, “Mezitlili hemşerilerimizin bize teveccüh gösterirse Mezitli’nin çevresinde kentsel dönüşüm sağlamayı, Mezitli’yi yaşanabilir gelecek nesillere yeşil, tertemiz havalı eğlence merkezleri, kültür parkları spor salonları ve ekonomik kalkınmasını sağlayacak, bir şehir teslim etmeyi bu uğurda mücadele edeceğimize söz veriyoruz.  Bu çalışmalarımız için projelerimiz hazır, kadrolarımız hazır. Kimsenin anlını, kimsenin sözünü geriye ve yere düşürmeyeceğiz. Bizim her projemizde mahalle, köy, sivil toplum örgütleri, muhtarlar, kamu yararına çalışan vakıf ve derneklerimiz bunların görüşü alınmadan hiçbir proje hayata geçirilmeyecek. Ekonomik olmayan, Mezitli’ye fayda sağlamayan gösteriş için süs için sırf yaptım demek için hiçbir projeye imza atmayacağız. Sizler inanarak bize güvenerek bize destek olun” ifadelerini kullandı.

 

ÖRNEK BELEDİYECİLİK

 

Örnek bir belediyecilik sergileyeceklerine de vurgu yapan Akkoyuncu, konuşmasına şöyle devam etti:

“Belediyecilik yalnız taş döşemekle, asfalt yapmakla olmaz. Belediyecilik imar demektir, çevre düzenlemesi demektir, gençlere iş sahası açmak demektir, yeşil alan demektir, temiz hava demektir, temiz ortam demektir. Bunların hepsini açıklayacağımız projelerle kaynakları ile beraber Mezitlili hemşerilerimize sunacağız.”

Yorumlar (0)