"CHP’yi tekrar Mezitli’de iktidar yapacağız"

CHP İLÇE ÖRGÜTÜ'NDEN NEŞET TARHAN'A "TAM DESTEK" CHP'DE "BİRLİK" ZAMANI "CHP’Yİ TEKRAR MEZİTLİ’DE İKTİDAR YAPACAĞIZ"

Abone olbanner90
Mezitli 28.01.2014, 22:39 28.01.2014, 22:39
220
 CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Neşet Tarhan, tüm Mezitli halkı ile kocaman bir aile olacaklarını söyledi. CHP Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Ali Şahin, CHP'yi Mezitli'de tekrar iktidar yapacaklarını ifade etti.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli İlçe Örgütü, Mezitli İlçe Kadın Kolları ile CHP Mezitli Gençlik Kolları, CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Neşet Tarhan'ı seçim ofisinde ziyaret ederek, desteklerini dile getirdiler. CHP Mezitli İlçe Binasından seçim ofisine kadar yürüyüş yaparak gelen partililer, "Halkçı Başkan Neşet Tarhan" sloganları attı. Ziyarete, CHP Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Ali Şahin, CHP Mezitli ilçe Kadın Kolları Başkanı Afitap Duru ve Gençlik Kolları Başkanı Rüya Harmancı ile çok sayıda partili katıldı.

CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Neşet Tarhan, aday adayı olduğu süreçte tüm partililerle omuz omuza olacağını dile getirdiğini anımsatarak, "İlçe örgütümüzle, gençlik ve kadın kollarımızla ve tüm Mezitlililerle sadece omuz omuza olmakla kalmayacağız, kocaman bir aile olacağız. Bu aileyi belediyede de devam ettireceğiz. Mezitli'de yeni ve farklı bir anlayışla tek yürek, tek yumruk olacağız. Bir olacağız, diri olacağız. Büyük ozan Nazım'ın dediği gibi 'bir ağaç gibi tek ve hür, bir orman gibi kardeşçesine yaşayacağız'" dedi.

"Parti kararlarına uyacağız"

CHP Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Ali Şahin ise, Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanı Uğur Yıldırım'ın seçimlere çok kısa süre kalmasına rağmen çalışmalarını aralıksız sürdürdüğüne dikkat çekerek, "Sayın Uğur Yıldırım kalan 2 aylık süreçte hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor. O'nun bu çalışmaları CHP’ye pozitif olarak yansıyacaktır. O'nun bunu hepimizden fazla istediğini yürekten inanıyorum. Ve kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Partisinin aldığı tüm kararlara uyacaklarını ve adaylarının arkasında çalışacaklarını anlatan Şahin, şunları söyledi:

"Bütün aday adayı arkadaşlarım 5-6 aydır yoğun bir çalışma içerisine girdiler. Hepsi kendi yöntemleriyle yoğun bir tempo ile çaba harcadılar, emek harcadılar enerji harcadılar. Bu çabaların hepsi partimize artı olarak yansıdı ve yansıyacaktır. Bundan sonraki süreçte aday adaylarımız Sayın Neşet Tarhan’ın yanında, kolunda, saha çalışmalarında yer alacaktır. CHP’lilik bunu gerektirmektedir. Biz hepimiz partimiz üst kurullarının verdiği kararlara uyarız. O kararların yerine getirilmesine katkı sunarız."

"CHP’yi tekrar Mezitli’de iktidar yapacağız"

Geçtiğimiz Cumartesi günü meclis üyesi adaylarının yarısı için eğilim yoklaması yapıldığını hatırlatan Şahin, "CHP’ye yakışır bir olgunluk içinde ve birbirimizi kırmadan seçimi tamamladık. Nasıl bir tesadüf; ilk 10 içinde 1 genç, 3 tane kadın aday sıralamaya girdi. Yani tam kotaya uygun bir sıralama oluştu" dedi.

CHP'yi Mezitli'de tekrar iktidar yapacaklarını kaydeden Şahin, "Aday adaylığı süreci sonunda genel merkezimizin belirlediği yöntem sonucunda sayın Neşet Tarhan Mezitli’de partimizin Belediye başkan adayı olarak belirlendi. Biz örgüt olarak ana kademesi ile kadın kollarıyla ve gençlik kollarıyla tek yumruk olarak Sayın Neşet Tarhan’ın yanı başında dimdik ayaktayız. Bir tek fire vermeden gece gündüz 24 saat Neşet Tarhan’la birlikte köy köy, site site gezeceğiz. CHP’yi tekrar Mezitli’de iktidar yapmak için hiç yorulmadan bıkmadan usanmadan çalışacağız. Neşet Tarhan’ın ana kademe seçim ofisinde hazırlanan programı eksiksiz olarak uygulayacağız" diye konuştu. Şahin, tüm Mezitli halkına Neşet Tarhan'a destek vermeleri için çağrı yaptı.

Yorumlar (0)