Esnaf dostu Akkoyuncu’dan dev bir proje daha:

‘İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın’ düşüncesiyle hareket eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mezitli Belediye Başkan adayı Serkan Akkoyuncu, Mezitli’ye modern bir dünya kenti kimliği kazandırmak, vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmak adına dev projelerini teker teker açıklamaya devam ediyor.

Abone olbanner90
Mezitli 05.03.2014, 19:11 05.03.2014, 19:11
231
Esnaf dostu Akkoyuncu’dan dev bir proje daha:
 

 

İlçede pazaryeri sorununa çözüm bulacak olan “kapalı semt pazarları projesi”, hem pazarcı esnafı hem de bölgede yaşayanlar memnuniyetle karşıladı.

Kapalı semt pazarı projesinde; mescit ve tuvaletler yer alacak. Yeterli aydınlatma ve güvenlik unsurlarına sahip olacak.

Çatısı çelik konstrüksiyonla kapatılacak olan semt pazarında; tuhafiye, sebze-meyve, şarküteri, züccaciye, kuruyemiş gibi satış yerleri olacak.

 

“Halkımıza hizmet etmeyi ibadet kabul ediyorum”

 

 Pazaryeri sorununun Mezitli’nin önemli sorunlarından biri olduğunun altını çizen Akkoyuncu, “Mezitli’ye modern pazaryerleri kurmayı vaat değil taahhüt ediyoruz. Halkımızın daha rahat ortamlarda alışveriş yapabilmeleri için üzeri kapalı semt pazarları belediyemiz tarafından yapılacaktır. Gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışarak, Mezitli’yi daha güzel, daha modern, ve daha çağdaş konuma getirmenin çabasıyla, hizmetin en güzeline layık olduğuna inandığım değerli halkımıza hizmet etmeyi ibadet kabul ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Yorumlar (0)