banner107

Esnafa müjdeyi verdi: "Limon caddesi trafiğe açılacak"

Esnafa müjdeyi verdi: “Limon caddesi trafiğe açılacak”

Abone olbanner90
Mezitli 14.01.2014, 18:47 14.01.2014, 18:47
230
Esnafa müjdeyi verdi:
 Mezitli Limon Caddesi üzerinde bulunan esnafların sorunlarını dinleyen Milliyetçi Hareket Partsi (MHP) Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, esnaflara Limon Caddesinin tekrar trafiğe açılacağı sözünü verdi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, Limon Caddesi üzerinde esnafları gezerek sıkıntılarını dinledi. Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Şenayar ile birlikte vatandaşları ve esnafı dolaşan Akkoyuncu, yerel seçimlerde belediye başkanlığı görevine talip olduğunu ve Mezitli’nin sorunlarını yakından bildiğini anlatarak Mezitlililerden destek istedi.

 

Ziyaret esnasında vatandaşlara projelerini anlatan, MHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, “Caddelerimiz bizimle beraber temizliğin, şıklığın, estetiğin merkezleri haline gelecek. Esnafın çözüm merkezi olacağız" dedi.

 

Limon caddesi esnafların kendisine gösterdiği yakın ilgi ve teveccüh karşısında, sorumluluklarının daha fazla arttığını söyleyen Serkan Akkoyuncu, "Bu seçim ziyareti değil, ben sizi her zaman ziyarete geleceğim. Limon Caddesi esnafının sorunlarını yakından takip ediyorum ve biliyorum. Bunları sizlerle beraber el ele vererek çözeceğiz. Küçük esnaf hipermarketler karşısında yaşam savaşı verirken üstüne bir de cadde trafiğe kapatıldı. Belediye esnafın hakkını yiyor. Allah kısmet eder de Mezitli Belediye Başkanı olursam Limon caddesini tekrar trafiğe açacağız. Mezitli ekonomisi ve sosyal hayatını kalkındıracak projelere imza atacağız. Söz veriyorum” diye konuştu.

 

Akkoyuncu konuşmalarını şöyle sürdürdü, “Bu köhne düzeni değiştirme adına sizlere söz veriyorum. Biz bir hırs ile yola çıkmadık. Çağdaş şehirciliği uygulayan, esnafı koruyan onlara fırsatlar sunan bir anlayış içerisindeyiz. Kaynaşmanın, birlik ve beraberliğin, bir bütün olduğu yerde göreve talibiz. Üreten hemşerini seveceksin. Kendi değerlerine sahip çıkacaksın ki esnafın da sana sahip çıksın. Bizler sizleri bugün değil, her zaman kazanmak için varız. Çünkü biz büyük bir aileyiz. Bizim herkese gönül kapılarımız sonuna kadar açık. Doğup büyüdüğüm aşını ekmeğini yediğim, suyunu içtiğim bu yerlere hizmet etmek istiyorum. Bunun için yola çıktım, genç yüreğimi ortaya koydum, sizlerden bir defalığına vekâlet istiyorum. Benim düşüncemde, inancımda emanete ihanet etmek gibi bir olgu da kesinlikle yok. Vekâletinize ihanet etmeyeceğime söz veriyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar (0)