ESNAF'TAN HOCAOĞLU'NA YOĞUN İLGİ

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Mezitli Belediye Başkan Adayı Nuri Hocaoğlu, Mezitli Girişi Doğu istikametinden başlayarak esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Abone olbanner90
Mezitli 26.02.2014, 20:10 26.02.2014, 20:10
179
ESNAF'TAN HOCAOĞLU'NA YOĞUN İLGİ
 Esnafın yoğun ilgi gösterdiği Hocaoğlu, Mezitli halkına hizmet etmek için aday olduğunu ve projeleri ile yeni ve yaşanabilir bir Mezitli oluşturacaklarını söyledi. Ziyaret esnasında esnafın çeşitli ikramlarda bulunduğu Hocaoğlu, Mezitli’ye hizmet sevdasıyla yola koyulduklarını dile getirdi.

 

“MEZİTLİ’NİN SORUNLARINI ÇÖZMEYE TALİBİM”

 

Mezitli’nin yerel yönetimlerde hak ettiği hizmeti alamadığını belirten Hocaoğlu, kentin sorunlarını çözmeye talip olduğunu söyledi. Hocaoğlu, “Bu kentin bütün sorunlarını biliyorum. Bu sorunları çözmek için sizlerin desteğini istiyorum. Sizler destek verirseniz Mezitli’nin sorunlarını çözmeye talip olduğumu buradan duyuruyorum. Mezitli ilçesi ile ilgili önemli projelere ismimizi yazdıracağız. Trafik ve park sorunu başta olmak üzere mevcut tüm sorunları çözeceğiz. Biz bu halka efendilik değil, hizmet etmek için aday olduk. Yapacağımız hizmetlerle Mezitli’yi yaşanabilir bir kent haline getireceğiz” dedi.

 

Esnafa karşı sıcak kanlı yaklaşımıyla dikkat çeken Ak Parti Belediye Başkan Adayı Hocaoğlu, girdiği her dükkanda ilgi gördü. Gördüğü bu ilgi karşısında büyük bir mutluluk yaşayan Hocaoğlu, Bu dönem kenti Ak belediyecilikle tanıştıracaklarını beyan ederek, göreve geldiğinde yapacağı icraatları anlattı. Zaman zaman esnaflarla hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmeyen Hocaoğlu, “Esnaflarımızı biz biliriz, sizi bizden iyi kimse bilemez” sözlerini yineledi.

 

Öte yandan, seçimlerde sanayi esnafının desteklerini beklediğini dile getiren Hocaoğlu, “Desteklerinizi ve dualarınızı bekliyorum. Ak Parti olarak, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi ‘İşimiz Devlet, Gücümüz Millet’ hep birlikte daha güzel bir Mezitli’ye” ifadelerini kullandı.

 

Hocaoğlu’nun seçim ziyaretlerine esnaf yoğun ilgi gösterdi. Bütün esnafı teker teker dolaşarak sorunlarını dinleyen Hocaoğlu girdiği her işyerinde çeşitli ikramlarla karşılandı.

Yorumlar (0)