banner107

Güllü Can,"Yerel yönetimler ehil ellere verilmeli"

Güllü Can,"Yerel yönetimler ehil ellere verilmeli"

Abone olbanner90
Mezitli 26.02.2014, 20:18 26.02.2014, 20:18
238
Güllü Can,
 AK Parti Mezitli İlçe Başkanı Güllü Can, “AK Parti olarak biz belediyecilikten geliyoruz. Bizim ustamız Recep Tayyip Erdoğan” dedi.

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 1994'te İstanbul'da belediye başkanlığı yaptığı dönemde yaşananları örnek gösteren Güllü Can, Mezitli'de de benzer yönetimin ehil ellerce yapılması gerektiğini bunu da başkan adayı Nuri Hocaoğlu’nun gerçekleştireceğini kaydetti.

 

Yatırımlarla cazibe merkezi haline gelecek olan Mezitli'nin iyi yönetilmesi gerektiğini dile getiren Güllü Can, “Mezitli iyi yönetilmez, idare edilmez, yerel yönetimler ehil ellere verilmezse gelen paralar da çarçur olur. Mezitli’ye büyük ufuk gerekiyor, büyük birikim gerekiyor. Başkanımız elini taşın altına koydu ve Belediye Başkan adayı oldu. Bizler futbol takımı tutar gibi birilerine oy verirsek geleceğimiz heba olur. Kanser hastası olan Mezitli’ye makyaj yapıldı ama hastalık hala için için ilerliyor. Trafikte, imarda, kanalizasyonda hastalık ortaya çıkıyor. 5 yıllık bir yönetimin ehil olmayan insanlara verilmesi Mezitli’nin geriye gitmesidir. Gerçekten halkın nabzını tutan, halkla iç içe hizmet odaklı çaba ortaya koyan işin ehli başkan adayımız var. Bu nedenle görevi ehliyetli ve liyakatli kişilere verilmeli. Yoksa Mezitli ilçe değil, büyük bir köy olur” şeklinde konuştu.

 

Yorumlar (0)