Halk desteğiyle geliyor

MHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, ilçe halkını arkasına alarak belediye seçimlerini kazanacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Abone olbanner90
Mezitli 31.01.2014, 22:49 31.01.2014, 22:49
247
Halk desteğiyle geliyor
 Seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdüren Serkan Akkoyuncu, Tece mahallesinde halkla buluştu. Akkoyuncu’ya MHP İlçe Başkanı Ahmet Şenayar, çalışmalarında en büyük desteği veren eşi Behiye Akkoyuncu eşlik etti.

 

AKKOYUNCU’YA TAM NOT

 

Akkoyuncu, ilçe halkının desteğini arkasına alarak aday olduğunu belirterek, belediye başkanı seçilmesi halinde Mezitli ilçesinin değerine değer katacaklarını ifade etti. Vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanan Akkoyuncu, mahallelilerin isteklerini ve sorunlarını dinledi. Mezitli için hazırladığı Mezitli’nin vizyonunu değiştirecek projelerini anlatan Akkoyuncu, çalışmalarıyla halktan tam not aldı.

 

İNSAN ODAKLI BELEDİYECİLİK

 

Vatandaşlardan, yapılacak yerel seçimler için destek isteyen Akkoyuncu, Mezitli’nin hizmete ihtiyacı olduğunu ve bunun MHP belediyeciliği döneminde gerçekleştireceklerini kaydetti. Mezitli’de yaşıyor olması itibariyle ilçenin sorunlarını çok iyi bildiğini söyleyen Akkoyuncu, “Mezitli’nin sorunlarını bir bütünün içinde düşünüp, planlayıp sizlerle bu kentin geleceğini karara bağlamak istiyorum” dedi.

 

SÖZÜNÜN ERİ

 

“Gezmedik bir yer, konuşmadık vatandaş bırakmayacağız” diyen Akkoyuncu, bugün söz verip yarın unutanlardan olmayacaklarına vurgu yaptı.

 

Serkan Akkoyuncu, “Dün köylerimizi, esnafımızı, arkadaşlarımızı ziyaret ettik. Bugünde buradayız. Gezmedik bir yer. Konuşmadık vatandaş bırakmayacağız. Sevgili hemşerilerimizin ayağına gidiyoruz. Gözlerine bakıp söz veriyoruz. Nasıl bir Mezitli istediklerini soruyor. Mezitli için beklentilerinden daha da fazlasını yapacağımızı açıkça ifade ediyoruz. Biz sözümüzün arkasındayız. Bugün söz verip yarın unutanlardan olmayacağız. Bugün oy istemek için destek istemek için geldiğimiz insanlarımızı yarın kapı önlerinde bekleten dertlerini kulak arkası edenlerden olmayacağız. Biz bugün nasıl halkımızın arasında başımız dik geziyorsak yarında yapacağımız hizmetler sonrası aynı şekilde gururla sokaklarda olacağız. Dışarıda insanlar nasıl hizmet yapıldığını Mezitli’yi örnek göstererek anlatacaklar” diye konuştu.

 

MEZİTLİ HİZMETE DOYACAK

 

Akkoyuncu konuşmasına şöyle devam etti: “Mezitli halkı merkezden köylere kadar değişim istiyor. Milliyetçi Hareket Partisi Mezitli’de büyük destek görüyor. Çünkü vatandaşlarımız hem hizmet alamadıklarından şikayetçi, hem de Milliyetçi Hareket Partisi’ne güveniyor. Mezitli halkının desteğini ve gücünü de yanımızda görüyoruz. Nereye gittiysek büyük bir ilgi ve beraberinde dua var. Biz bu sorumluluğun üstesinden geliriz. Allah’ın izni ile söz verip, yemin edip göreve başlayacağız. Mezitli halkı bizi göreve getirirse ne kadar doğru bir karar verdiğini hizmetlerimiz sayesinde görecek. Mezitli İlçemiz kıskanılacak bir ilçe olacak. Koordineli bir şekilde şehrimizin dört bir yanına hizmet götüreceğiz. Köylerimiz de, mahallerimiz de hizmete doyacak. Mezitli halkı yıllardır hizmet umudu ile destek veriyor. Ama artık halkımız verdiği desteğin karşılığında hak ettiği hizmeti alacak.”

Yorumlar (0)