Hocaoğlu: “10 yıldır kandırılıyoruz”

AK Parti Mezitli Belediye Başkan Adayı Nuri Hocaoğlu’nun site ziyaretleri dolup taşıyor. Mezitli’de özellikle sahil bölgesindeki sitelere çıkarma yapan Hocaoğlu rakiplerine gözdağı verdi.

Abone olbanner90
Mezitli 26.02.2014, 20:15 26.02.2014, 20:15
229
Hocaoğlu: “10 yıldır kandırılıyoruz”
 Mezitli sahil bölgesindeki sitelerde üst üste yaptığı toplantılarda olağan üstü ilgi ve yoğun katılımın karşısında projelerini anlatan AK Parti Mezitli Belediye Başkan Adayı Nuri Hocaoğlu; “ Mezitli’nin menfaatlerini göz önünde bulundurmak zorundasınız. Gelinen şu noktada Mezitli’ye hizmet olarak hiç bir şey yapılmamış. 1999-2004 yılları arasında yaptığım Belediye Başkanlık döneminde Mezitli’nin o zaman ki bütçesi 650 bin lira civarındaydı ve ben 17 milyon TL’ye  Belediye’yi teslim ettim. Mezitli’nin şuan ki bütçesi 70 Milyon TL. Bu paralar nereye gidiyor? Yapılan 2 semt pazarı ve 3 park dışında ne yaptınız? Mezitli’de Sosyal Tesis yok, Hastane yok, Otel yok, eğitime destek yok, yokta yok, 10 yıldır kandırılıyoruz. Yetmedi mi artık daha ne kadar yiyeceksiniz” dedi.

 

AK Parti Mezitli Belediye Başkan Adayı Nuri Hocaoğlu’nun bu tepkisi site sakinleri tarafından alkışlarla destek verildi.

 

“Aklımızı başımıza alalım”

 

AK Parti Mezitli Belediye Başkan Adayı Nuri Hocaoğlu site sakinlerine seslenerek; “Sizler, birer Belediye Başkan adayı gibisiniz. Yerel seçim ile genel seçimi karıştırmayın. Aklımızı başımıza alalım artık, Mezitli için karar verelim. Biz Mezitli sevdalısıyız bizi yolumuzdan kimse geri çeviremez. 31 Mart sabahı Mezitli’de tarih yazalım, Mezitli’nin üzerindeki kara bulutları kaldıralım, güneş yeniden doğsun” ifadelerini kullandı.

 

AK Parti Mezitli Belediye Başkan Adayı Nuri Hocaoğlu, toplantının ardından vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözümleri konusunda söz verdi.

Yorumlar (0)