banner107

HOCAOĞLU, DURMAKSIZIN ÇALIŞIYOR

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Mezitli Belediye Başkan Adayı Nuri Hocaoğlu, aralıksız çalışmalarını sürdürüyor.

Abone olbanner90
Mezitli 15.02.2014, 17:04 15.02.2014, 17:04
220
HOCAOĞLU, DURMAKSIZIN ÇALIŞIYOR
 Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Mezitli Belediye Başkan Adayı Nuri Hocaoğlu, aralıksız çalışmalarını sürdürüyor.

 

Günün 16 saati Mezitli halkıyla buluşan Hocaoğlu, Mezitli’nin hak ettiği değeri alması için teşhisin kendilerinde olduğunu söyledi.

 

Seçim çalışmaları kapsamında Tece, Hürriyet Mahallesi’nde esnaf ve halkla buluşan Hocaoğlu gösterilen ilgi ve alakadan memnun olduğunu belirtti.

 

Esnafın son yıllarda belediye tarafından sıklıkla rahatsız edildiğini söyleyen Hocaoğlu, “Belediyelerin görevi, o ilçenin kalkınmasını sağlamaktır. Fakat esnaflarımızla yaptığımız istişarelerde çoğunluğu belediye ve belediye zabıtalarının kendilerine rahat nefes aldırmadıkları yönünde şikâyetlerde bulunuyor. Mezitli’de artık değişim zamanı, hizmet zamanı. Belediye ve esnaf arasında birliği, dirliği ve beraberliği sağlayacağız” dedi.

 

Hocaoğlu, “Mezitli iyi yönetilmedi”

Projelerde, kendi başkanlığındaki çalışmalardan ileri gidilmediğinden yakınan Hocaoğlu,“ Mezitli’nin içerisinde çok büyük sorunlar vardı. Bunlar kanalizasyon sorunları, içme suyu sorunları, köprüler, sahil düzenlemeleriydi. Bunların hepsinin üstesinden geldim. Açılmış yolların yüzde sekseni benim zamanımda yapıldı. Köprüler, alt geçitler, kıyı rekreasyon çalışmaları yine benim başkanlığımda yaptığım çalışmalardı. Şuan görevinde devam etmekte olan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkanı maalesef sahiller için gerekli özeni göstermemiştir. Karanlık, bakımsız bir Mezitli sahili var şuan karşımızda. Önceden belediyeyle vatandaş arasında bir köprüydük. Vatandaşlarımıza kapımız her zaman açıktı. Bugün artık belediyeyle vatandaş küs. Göreve geldiğimizde bu küslüğü ortadan kaldıracağız ve sorunların hepsinin üstesinden geleceğiz, vatandaşıyla, esnafla, gençlerle, emeklilerle Mezitli’de yaşayan herkesle birlik olan bir belediye olacağız. ” şeklinde konuştu.

 

Yorumlar (0)