banner107

Hocaoğlu: “Mezitli kayak merkezi olacak”

MERSİN’in merkez ilçesi Mezitli’de Ak Parti Belediye Başkan adayı Nuri Hocaoğlu, Mezitli’yi kayak merkezi projesi ile Türkiye'nin gündemine taşımaya çalışacaklarını söyledi.

Abone olbanner90
Mezitli 15.02.2014, 16:26 15.02.2014, 16:26
212
Hocaoğlu: “Mezitli kayak merkezi olacak”
 Hocaoğlu, vatandaşların teveccühü ile belediye başkanlık görevine seçilmesi halinde çevre, turizm ve istihdam politikalarına ağırlık vereceğini kaydetti.

Mezitli için önemli projelerinin bulunduğunu dile getiren Ak Parti adayı, "Turizm, çevre ve istihdam bizim için çok önemli. Bu üç alanda çalışmalar gerçekleştireceğiz." dedi.

PARTİLER ÜSTÜ

Nuri Hocaoğlu, Mezitli’nin geleceği için el ele verilmesini istedi. Hayatlarında hiç AK Parti’ye oy vermemiş kişilerden bile destek görmesi onun partiler üstü bir kişi olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

 Hocaoğlu, hizmetin siyaseti olmayacağını, hizmetin duaya vesile olması için yapıldığınıifade etti.

DEV PROJELER

Önce insan, önce hizmet  düsturuyla  belediye başkanlığına ikinci kez talip olan Hocaoğlu her türlü sorunlar için planlar ve projeler  geliştirdiklerini Mezitli için 36 büyük proje oluşturduklarının altını çizdi. Hedefinin hizmetin en ücra köşeye kadar gittiği bir Mezitli yapmak olduğunu anlattı. 

Nuri Hocaoğlu, Mezitli’nin yaz turizmi yanında kış turizminin de gelişmesi için yaklaşık bin 400 rakımlı Tepeköy beldesinde kayak merkezi yapacaklarını belirtti. Kayak merkezi projesiyle kışın Mezitli’ye yerli ve yabancı turistlerin yanı sıra sporcuların da akın edeceğine işaret eden Hocaoğlu,  “Mezitli’nin mevcut sorunları dışında önemli turizm potansiyellerini hareke geçireceğiz. Bunlardan birisi de kayak merkezi. Mezitli’yi, kayak merkezi projesi ile Türkiye'nin gündemine taşımaya çalışacağız. Mavinin beyazla buluştuğu nokta olan Tepeköy’de Türkiye'nin en önemli kayak merkezlerinden birisini kuracağız. Doğaya hiç bir şekilde zarar verilmeyecek. Mezitlimize çok renkli, çok güzel bir projeyi inşallah kazandıracağız. Proje tamamlandığında maddi olarak bölgeye çok büyük faydası olacaktır. Şimdiden hayırlı olsun” diye konuştu.

 

Yorumlar (0)