HOCAOĞLU, PARTİLİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU

AK Parti Mezitli Belediye Başkan Adayı Nuri Hocaoğlu Gençler ve Kadınlarla kahvaltıda buluştu. Yoğun seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Mezitli İlçe Teşkilatı Pazar gününe, birlikte kahvaltı yaparak başladılar.

Abone olbanner90
Mezitli 16.02.2014, 16:18 16.02.2014, 16:18
207
HOCAOĞLU, PARTİLİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU
 Kahvaltıyı Mezitli AK Parti Kadın Kollarından  Fatma Pelin Uçak organize ederken amaçlarının bir araya gelmelerinden dolayı birbirleri ile kaynaşmak ve çok çalışmak olduğunu belirtti.

                            Hedefimiz belediyeyi almak


 Türkiye için iyi şeyler oluyor diyen AK Parti Mezitli Belediye Başkan Adayı Nuri Hocaoğlu; "Bu Pazar gününüzü bizlere ayırdığınız için hepinize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. Saygıdeğer bayan kardeşlerim, partimizin genel programları içerisinde kadına ne kadar değer verdiğimizi en son Anayasa değişikliğinde Kadınlara pozitif ayrımcılık hakkını vererek kadınlarımıza annelerimize ve bacılarımıza verdiğimiz değerin ne olduğunu, Başbakanımızın sizlere ne kadar değer verdiğini bizler kadar sizlerde gördünüz. Saygıdeğer hanımefendiler bu duygu ve düşüncelerle, bu güne kadar bizlere verdiğiniz destekleri 30 Mart seçimlerinde de sizlerden bekliyoruz. Hepinize teşekkür ederim. Seçim sürecine artık girdik. Türkiye için iyi şeyler oluyor, ilçemiz içinde neden olmasın? Yapılacak olan yerel seçimlerde en çok iş hanımlara düşecek. AK Parti olarak, hedefimiz belediyeyi almaktır " dedi.

Kahvaltının ardından Mezitli ilçe kadın kolları ve gençlik kolları hatıra fotoğraflarının ardından çalışmalarına kaldığı yerden devam ettiler.

Yorumlar (0)