Hocaoğlu ve Tarhan; “KAZANAN MEZİTLİ OLACAK”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Mezitli Belediye Başkan Adayı Nuri Hocaoğlu, CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Neşet Tarhan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Abone olbanner90
Mezitli 15.02.2014, 16:56 15.02.2014, 16:56
223
Hocaoğlu ve Tarhan; “KAZANAN MEZİTLİ OLACAK”

Ziyaret samimi bir ortamda gerçekleşirken, ikili amaçlarının Mezitli’ye hizmet etmek olduğunu belirtti.

 

“Kazanan Mezitli’ye hizmet edecek”

 

Tüm adayların ve partilerin amaçları hizmet etmek olduğunu vurgulayan CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Neşet Tarhan, ”Mezitli farklı bir yerdir. Her alanda farklılığını gösterecektir.30 Mart’a kadar adaylık çalışmamızda da bu süreçte, bu davranış biçimiyle sizler ve bizler herkese örnek olacağız. Herhangi bir sorun olmadan, demokratik bir şekilde bu çalışmalar yürütülecektir. Ben çalışmalarım süresince aday adaylığımda da, adaylık dönemimde de sadece kendimi ve yapacaklarımı tanıtmaktayım. Tabi ki diğer adaylarda bu şekilde çalışmalarını yürütmektedir. Ama sonuçta kararı halkımız verecektir. Mezitli’deki diğer aday arkadaşlarımız da projelerini anlatıyor. Kazanan Mezitli’ye hizmet edecek” ifadeleri kullandı.

 

İnsan odaklı siyaset

 

El ele ve birlikte Mezitli için çalışmaya ve mücadeleye devam edeceklerini belirten Tarhan, “Bu seçim sonucu Belediye Başkanı kim olursa olsun ben kendi adıma söylüyorum diğer aday arkadaşlarımın güzel projelerinden Mezitli adına kesinlikle yararlanacağım. Çünkü buradaki amacımız Mezitli’nin daha huzurlu daha çağdaş bir ilçe olmasıdır. 30 Mart’tan sonra önemli olan Mezitli’de yaşayan vatandaşlarımızdır. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak önce insan felsefesinde hareket ediyoruz. Mezitli buna gerçekten yakışan bir yer ve Mezitli insanları son derece değerli, yetişkin, eğitimli, kültürlü insanlar bunu 30 Mart’ta da gösterecekler. Bize bu nezaket ziyaretlerinden dolayı AK Parti Belediye Başkan Adayı Nuri Hocaoğlu ve AK Parti Teşkilatına teşekkürlerimi sunarım.”dedi.

 

“Kalp kırmadan siyaset gütmeliyiz”

 

Mezitli’nin artık bir kasaba olmadığını söyleyen AK Parti Mezitli Belediye Başkan Adayı Nuri Hocaoğlu, “Bizler seçime giriyoruz. Burada iki aylık bir seçim süreci var. İki ay sonra aynı Mezitli içerisinde yaşayacağız.  Tabi biz belediye başkanı adayları olarak görevimiz insanların kalplerini kırmadan, barış içerisinde yaşamayı sağlamak. 30 Mart günü kim sandıktan çıkarsa tebrik etmeye gideceğiz. Tabi ki belediye seçimini kim kazanırsa kazansın siyasi kimliğini bırakıp, çalışmalara devam etmek zorundadır. Mezitli eski kasaba Mezitli değil artık. Mezitli bir ucu Akdeniz bir ucu Konya sınırlarına kadar uzanan büyük bir ilçe. O yüzden bizler dostuz yarında dost olacağız. Kesinlikle bu süreçte bir hakaret düzeyi olmamalıdır. İnşallah seçilecek olan Aday Mezitli’ye belediye hizmetleri için gelecektir. Şimdiden her ikimize de kim kazanırsa Allah yardımcımız olsun diyorum. Birbirimize de destek olma sözü veriyoruz.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)