HOCAOĞLU’NA DESTEK YAĞIYOR

AK Parti Mezitli Belediye Başkan Adayı Nuri Hocaoğlu’na destek çığ gibi büyüyor.

Abone olbanner90
Mezitli 01.02.2014, 16:34 01.02.2014, 16:34
231
HOCAOĞLU’NA DESTEK YAĞIYOR

Adaylığı açıkladığı günden bu yana birçok telefon ve tebrik mesajları aldığını belirten ‘Mezitli’nin efsane başkanı’ Nuri Hocaoğlu, Mezitli’ye hizmet etmek için yola çıktığını belirterek, ''Vatandaş artık, Mezitli’de değişim, gelişim ve en önemlisi hizmet bekliyor. Bunları sağlayacak plan ve projeler hazır. 30 Mart’ta sandıktan çıktığımız gibi Mezitli’ye hizmet yağdıracağız” açıklamasında bulundu.

 

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla buluşan Hocaoğlu, “Mezitli insanı hizmet istiyor, Mezitli esnafı kendisini anlayan bir belediye başkanı istiyor. Biz de ‘Hizmetin siyaseti olmaz’ dedik. Hizmet için çıktığımız bu kutsal yolda Mezitli'li vatandaşlarımız bizden desteklerini hiç esirgemiyorlar. Bu sevgi ve coşku da beni kamçılıyor. Amacım memleketime faydalı olabilmek. Daha önce yine belediye başkanı olarak hizmet etmekten onur duydum. Mezitli'ye ve halkına faydalı olabilmek için çok sevdiğim ilçeme belediye başkanı olarak hizmet etmek istiyorum. Mezitli’ye güzel projeler yaparak, daha yaşanabilir bir kent oluşturmak istiyorum” dedi. 

 

''BEN BU KENTİN EVLADIYIM''

 

Mezitli için önemli projeler hazırladıklarını da belirten Hocaoğlu, “Mezitli’yi benim kadar iyi bilen birisini tanımıyorum. Çünkü ben bu kentin evladıyım. Bu kente hizmet eden, bu kentte yaşayan ve bu kentten geçimini sağlayan birisiyim. Sorunlar belli, çözüm bizlerde. Mezitlili, artık kendisine hizmet edecek adaya oy verecektir. İki dönemdir CHP’li belediye başkanlarının performansları ortada. Vatandaş artık, Mezitli’de değişim, gelişim ve en önemlisi hizmet bekliyor. Bunları sağlayacak plan ve projeler hazır. 30 Mart’ta sandıktan çıktığımız gibi Mezitli’ye hizmet yağdıracağız” şeklinde konuştu. 

Yorumlar (0)