Hocaoğlu’nun seçim bürosuna coşkulu açılış

Seçim bürosu açılışında konuşan Nuri Hocaoğlu: “Hizmetin siyaseti olmaz. Hizmet ve Belediyecilik bizim işimiz” dedi.

Abone olbanner90
Mezitli 02.02.2014, 16:34 02.02.2014, 16:34
239
Hocaoğlu’nun seçim bürosuna coşkulu açılış
 AK Parti Mezitli Belediye Başkan Adayı Nuri Hocaoğlu’nun seçim bürosu açılışı miting havasında gerçekleşti.

 

Mezitli G.M.K. Bulvarı üzerinde bulunan seçim bürosunun açılışına AK Parti Mersin İl Başkanı Mekin Merter Salt, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sever, ilçe başkanları, ilçe belediye başkan adayları, belediye başkan aday adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Yoğun katılımın olduğu seçim bürosu açılışında ilk konuşmayı yapan AK Parti Mezitli İlçe Başkanı Güllü Can, güçlü bir aday ile yola çıktıklarının altını çizerek Mezitli’yi ‘AK Belediyecilik’ ile tanıştıracaklarını ifade etti.

 

İlçe Başkanı Güllü Can’ın ardından söz alan Hocaoğlu, “Bugün yanımızda olan, aday adaylığı safhasında emek vermiş arkadaşlarımız var. Onların hiçbirinin başka bir siyasi partiye geçiş gibi bir düşüncesi bulunmadığı gibi yaptığımız açılışta da yanımızda yer aldıkları için hepsine teşekkür ediyorum. Siz Mezitli halkının sayesinde Mezitli Belediye Başkan Adayı olduğumu bilmenizi isterim. Bu seçimi sizler yaptınız ve Genel Merkezimiz bugün sizin tercihiniz doğrultusunda hareket ederek sizin arzunuzu yerine getirdi. İnşallah siz de bu seçime en güzel teşekkürü 30 Mart günü vereceksiniz. Önce Allah’ın izni sonra sizlerin desteğiyle Mezitli’yi bize armağan edeceksiniz” dedi.

 

MEZİTLİ’YE KAYAK MERKEZİ SÖZÜ

 

Konuşmasının devamında Mezitli’ye yapacağı projeleri anlatan Hocaoğlu, Mezitli’ye kayak merkezi sözü verdi. Hocaoğlu, “Mezitli’nin sorunlarının mevcut yönetimle çözülemeyeceğini biz de biliyoruz, Mezitli halkı da biliyor. Seçimi kazandığımızda bu sorunları çözebileceğimize inanıyoruz ve bunun için projelerimiz şimdiden hazır. İnşallah sizlerin ve hükümetimizin desteğiyle bu problemlerin hepsinin üstesinden geleceğimize olan inancım sonsuzdur. Ben tüm sorunları halledilmiş olarak yeni projelerle birlikte büyüyen, modern bir Mezitli istiyorum ve bunu gerçekleştireceğim. Mezitli’nin mevcut sorunları dışında turizm alanına yönelik kayak merkezi projemiz var. Tepeköy Belediyesi’nin Mezitli’ye bağlanmasıyla birlikte Mezitli Kayak Merkezi’ni halkımıza kazandıracağımızı sizlere müjdeliyorum. Artık Mezitli’de yazın deniz turizmini yapabileceğimiz gibi kışın da dağ turizmini yapabileceğimiz alanlara seçilmemiz itibariyle en kısa sürede kavuşacağız” dedi.

 

“MEZİTLİ HALKI ÖZLEM DUYDUĞU HİZMETİ FAZLASIYLA GÖRECEK”

 

Mezitli’nin çok önemli sorunlarının bulunduğunu ve mevcut yönetimin hiçbir sorunla ilgilenmediğini vurgulayan Hocaoğlu, “Sahil yürüyüş yolları, park alanları ve denizimizin girilebilecek düzeye ulaştırılması gibi sorunlarını görmezden gelen mevcut yönetime gerekli cevabı Mezitli halkı 30 Mart günü sandıkta verecektir. Sizlerin desteğiyle seçilmemiz halinde 5 yıl süreli hizmet atağına girerek Mezitli halkına özlem duyduğu hizmeti fazlasıyla sunacağız. Bunu başarmak için ilçe teşkilatımız, kadın ve gençlik kollarımızla el ele vererek yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ben aday gösterildiğim andan itibaren Mezitli’yi kazanacağıma inandım. Sizlerde bizlerle beraber zaferimize inanın, inanın, inanın. Allah’ın varlığına ve birliğine inandığımız gibi inanıyoruz buna ve çalışmalarımıza bu şekilde devam ediyoruz. Açmış olduğumuz seçim büromuz Mezitli’ye, Adalet ve Kalkınma Partisine hayırlı ve uğurlu olsun” diye konuştu.

 

Konuşması sık sık “Mezitli seninle gurur duyuyor” şeklinde sloganlarla bölünen Hocaoğlu, kendisini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür etti.

 

Yapılan konuşmaların ardından AK Parti İl Başkanı Mekin Merter Salt, Mezitli İlçe Başkanı Güllü Can, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sever ve Nuri Hocaoğlu seçim bürosunun kurdelesini keserek açılışı gerçekleştirdi.

Yorumlar (0)