banner107

KADINLARIN SEVGİLİSİ, GÜLLÜ CAN

AK Parti Mezitli İlçe Başkanı Güllü Can, seçim çalışmaları kapsamında kadınlarla bir araya geldi.

Abone olbanner90
Mezitli 20.02.2014, 20:46 20.02.2014, 20:46
232
KADINLARIN SEVGİLİSİ, GÜLLÜ CAN

Yaklaşık 150 kadın ile bir araya gelen Güllü Can, seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ettiklerini belirterek, “Mezitli’yi AK Belediyecilik ile tanıştırmak için yoğun şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her gün halkla iç içeyiz. Köylerimizde köylülerimizin yanındayız, ilçemizde esnafımızın, halkımızın yanındayız. Gördüğümüz yoğun teveccüh karşısında inancımız daha da çoğalıyor. Mezitli’nin AK Belediyecilik ile tanışma vakti geldi” dedi.

 

AK Parti Mezitli İlçe Başkanı Güllü Can, AK Parti’li kadınlara bilgilendirme toplantısı düzenledi. Konyalı Hacı Usta Restaurant’ta düzenlenen bilgilendirme toplantısına kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Yaklaşık 150 kadının katıldığı toplantıda konuşan Can, “30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerine az bir süre kaldı. Çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Allah’ın izniyle 31 Mart sabahından itibaren başta Büyükşehir belediyesi ve Mezitli olmak üzere tüm ilçelerimizde seçimleri kazanacağız. Mersin’i ve Mezitli’yi AK Belediyecilik ile tanıştıracağız. Mersin’i ve Mezitli’yi iyi bilen, sorunlarına çözüm üretebilecek iki güçlü adayımız ile seçimlerden zaferle ayrılacağız” dedi.

 

Can, konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı:

 

“Yerel seçimlerde önemli olan Mersin’e ve Mezitli’ye hizmettir. Başkan adaylarımız seçimleri kazandığı takdirde parti rozetini bir kenara bırakarak Mersin’e ve Mezitli’ye hizmet ederler. Önemli olan şehirde yaşayan insanlara eşit şekilde hizmet götürmektir. Biz, adaylarımızın her kesime eşit şekilde hizmet edeceğine inandığımız için bugün bir aradayız. 12 Yıldır iktidar olan hükümetimizin yapmış olduğu hizmetleri Mersin’e taşımak için kadınlar olarak bizlere büyük görevler düşüyor.”

 


Yorumlar (0)