Mersinde Mezitli CHP İlçe Başkanı Ali Şahin İstifa Etti

- Mersinin merkez Mezitli İlçesinde CHP İlçe Başkanı Ahmet Ali Şahin Aday listesi benden gizlendi diyerek görevinden istifa etti.

Abone olbanner90
Mezitli 20.02.2014, 19:57 20.02.2014, 19:57
285
Mersinde Mezitli CHP İlçe Başkanı Ali Şahin İstifa Etti

Mersinin merkez Mezitli İlçesinde CHP İlçe Başkanı Ahmet Ali Şahin, meclis üyesi adaylarının listesinin kendisinden gizlendiğini öne sürerek görevinden istifa etti. CHP İlçe binasında düzenlenen toplantıya, yönetim kurulu üyeleri de katılarak Şahine destek verdi.

LİSTE KENDİSİNDEN GİZLENDİĞİ İÇİN İSTİFA ETTİ

Şahin, istifa kararını, meclis üyesi adayları isimlerinden dolayı değil, oluşturulan liste kendisinden gizlendiği için aldığını söyledi.

"HAZIRLADIĞIMIZ LİSTEYİ MERKEZE YOLLADIK"

Şahin, tüm belediye başkan aday adayları ve meclis üyesi aday adaylarına eşit mesafede yaklaştığını belirterek, "Hazırladığımız meclis üyesi aday listesini genel merkeze gönderdik.

Gönderilen listeyi genel merkezden alması için gönderdiğimiz arkadaşımız iki gün geçmesine rağmen listeyi alamadan geri döndü. İl Başkanı ile yaptığımız görüşmede, listenin Belediye Başkan adayımız Neşet Tarhanın bir yakınına verildiğini söyledi.

"DAHA SONRA ÖĞRENDİM Kİ İTİRAZ ETME YETKİM ELİMDEN ALINMIŞ"

Ancak Neşet Tarhan ile yaptığım görüşmede olaydan kendisinin haberi olmadığı bilgisini verdi. Daha sonra öğrendim ki listesi sunmak ve itiraz etme yetkilerim alınmış. Yerime de CHP Mersin İl Yöneticisi Fatma Aliye Sözcü yetkilendirilmiş" dedi.

Yorumlar (0)