MERSİN'İN YÜZÜ GÜLECEK

Ahlaki ve manevi değerlerine bağlı, işsizliğin istatistik kayıtlarında yer almadığı, dünya şehirleriyle yarışan, mutlu bir şehir hayal eden MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve Yenişehir ilçe belediye başkan adayı seçim çalışmalarını sürdürürken sık sık bir araya geliyor.

Abone olbanner90
Mezitli 31.01.2014, 22:25 31.01.2014, 22:25
240
MERSİN'İN YÜZÜ GÜLECEK
 MHP’nin Mersin Büyükşehir Belediyesi Adayı Burhanettin Kocamaz, yine partisinin Büyükşehir Adayı Dr. Can Müftüoğlu’nu ziyaret ederek son durumu istişare ettiler.

Çalışma ofisinde Müftüoğlu’nu ziyaret eden Kocamaz, “Zor bir süreç bekliyor. Arkadaşlarımızın çalışma alanları çok geniş. Bu konuda kendilerini ziyaret ederek bu zor ve çetin yolda kendilerine başarılar diliyoruz. Biz kimseyle polemiğe girmeden çok çalışacağız. Hemşerilerimizin gönüllerine girecek ve onların güvenine layık olacağız. Tüm belediye başkan adaylarımız kamuoyunun takdirini kazanmış alnı açık kişilerdir İyi bir çalışma içerisindeyiz. Büyükşehir’i ve tüm ilçeleri MHP kazanacak. MHP bu güce sahip bir parti” ifadelerini kullandı.

 

HAYALİMİZ, İNSANLARI MUTLU BİR ŞEHİR

Kocamaz’ın ziyaretinden dolayı memnun olduğunu söyleyen MHP Yenişehir İlçe Belediye Başkan Adayı Dr. Can Müftüoğlu, ziyarete gelen partililerine çalışmalarını anlattı.

Müftüoğlu, insanın mutlu olmadığı bir şehrin ruhunun da olmadığını belirterek, "Ahlaki ve manevi değerlerine bağlı, işsizliğin istatistik kayıtlarında yer almadığı, dünya şehirleriyle yarışan, mutlu bir şehir hayal ediyoruz" dedi.

 

DÜNYA ŞEHİRLERİYLE YARIŞAN BİR YENİŞEHİR

Yenişehir’i uluslararası bir şehir yapacak bilgi ve donanıma sahip olduklarını belirten Dr. Can Müftüoğlu, "Bizim, ulaşımda, ticarette, sanayide, kültürde, eğitimde, turizmde dünya standartlarının üzerinde bir Yenişehir hayal etmemizdeki tek gaye, insanları mutlu bir şehir hedeflememizdir. Gelişimini tamamlayamayan bir şehrin yaşayanlarının mutlu olması mümkün değildir. Onun için her alanda yarışan ve önde olan bir Yenişehir amaçlıyoruz" diye konuştu.

 

İNSAN ODAKLI BELEDİYECİLİK

Yapacakları her projede insan odaklı çalışacaklarını dile getiren Müftüoğlu, şunları söyledi: "Bize göre şehirlerin de tıpkı insanlar gibi ruhu vardır. Şehre ruh veren ise insandır. İnsanı öteleyen, araçların, binaların ön planda olduğu bir şehrin sağlıklı olması düşünülemez. Ahlaki ve manevi değerlerine bağlı, işsizliğin istatistik kayıtlarında yer almadığı, dünya şehirleriyle yarışan, mutlu bir şehir hayal ediyoruz. Bu yönde de Yenişehir’in geleceğine yönelik vizyoner projelerimiz ve hazırladığımız stratejik kavramsal planla yaşayanları mutlu, dünya kentleriyle yarışan bir şehir oluşturacağımıza inanıyoruz." 

Yorumlar (0)