Mezitli Belediyesinden Uluslararası Müzik Festivaline 90 Bin Lira Destek

Mersin’in merkez ilçe Mezitli Belediye Meclisi, 13. Mersin Uluslararası Müzik Festivali’ne 90 bin lira maddi destek sağlamasını kararlaştırdı.

Abone olbanner90
Mezitli 03.02.2014, 21:11 03.02.2014, 21:11
208
Mezitli Belediyesinden Uluslararası Müzik Festivaline 90 Bin Lira Destek
Mersinin merkez ilçe Mezitli Belediye Meclisi, 13. Mersin Uluslararası Müzik Festivaline 90 bin lira maddi destek sağlamasını kararlaştırdı.

Mezitli Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Uğur Yıldırım başkanlığında yapıldı. Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Mezitli Belediyesinin 13. Mersin Uluslararası Müzik Festivaline KDV hariç 90 bin TL maddi destek sağlamasına karar verildi. Mersin Vergi Dairesi Başkanlığı Liman Vergi Dairesi ile Uray Vergi Dairesinde 2014 yılında satış komisyonu üyesi olarak görev yapacak isimlerin de belirlendiği toplantıda, ilçe sınırları içinde "Ortaöğretim Tesis Alanı" olarak işaretlenerek yerlerle ilgili hazırlanan 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Tadilatı ile ilgili teklifler İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edildi. Meclis üyeleri, belediyeye ait Davultepe Mahallesinde bulunan spor salonunun Mersin Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne tahsisinin iptali ile ilgili teklifi de oy birliğiyle kabul etti. - MERSİN

Yorumlar (0)