"Mezitli, tüketen değil, üreten bir şehir olacak

"Mezitli, tüketen değil, üreten bir şehir olacak"

Abone olbanner90
Mezitli 13.01.2014, 19:34 13.01.2014, 19:34
214
 MHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, "Üreterek büyüyen bir Mezitli anlayışı" ile proje ürettiklerini belirterek, "Mezitli, tüketen değil, üreten bir şehir olacak" dedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, Mezitli Küçük Sanayi Sitesi'ni gezdi. Akkoyuncu'ya sanayi sitesi esnaf ziyaretinde MHP Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Şenayar ile Mezitli Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Ali Kocaoğlu da eşlik etti.

 

Sanayi sitesindeki esnafla tek tek tokalaşıp sohbet eden Serkan Akkoyuncu, sanayi ustalarına yardım ederek destek istedi. Akkoyuncu, Mezitli'de ikinci bir sanayi sitesi yapılacağı müjdesini verdi.

 

Sanayi sitesi esnafının sorunlarını dinleyen MHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, "Üreterek büyüyen bir Mezitli" anlayışı ile ilçenin sorunlarına çözüm olacak projeler hazırladıklarını belirterek, "Yatırım olursa istihdam olur. Üretimin olduğu yerde; iş olur, aş olur. Mezitli, tüketen değil, üreten bir şehir olacak. Bunun için istihdam sağlayacak yatırımları hayata geçireceğiz" dedi.

 

MHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, Mezitli'nin sorunlarını çözmek için sanayi sitesi esnafından vekalet istedi.

 

Yorumlar (0)