“Mezitli’yi hep birlikte yöneteceğiz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu seçildiğinde verimlilik, sorumluluk, katılımcılık, şeffaflık ve etkinlik ilkeleri çerçevesinde hareket edeceğini söyledi.

Abone olbanner90
Mezitli 27.02.2014, 11:28 27.02.2014, 11:28
235
“Mezitli’yi hep birlikte yöneteceğiz”
 MHP Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, belediyeyi özel sektör, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve üniversitelerin işbirliğine dayanan ortak yönetim modeli anlayışıyla yöneteceklerini kaydetti.

 

Denizhan 2 Sitesi sakinleriyle bir araya gelen Akkoyuncu, projelerini anlattı.

 

Site sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda konuşan Akkoyuncu, “Mezitli, Yenişehir kampüsü ışıklarından Soli ışıklarına kadar olan bölüm değildir. Mezitli, Yenişehir kampüsünden Çeşmeli girişine, Viranşehir sahilinden Tepeköy Gölpınarı mevkiine kadardır. Mezitli 10 yıldır hiçbir bölgeye hizmet alamamıştır. Bizim belediyecilik anlayışımızda herkese, her kesime eşit hizmet anlayışı vardır. Allah’ın izniyle 30 Mart’tan sonra göreve geldiğimizde belediyeyi özel sektör, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve üniversiteler ile işbirliği içerisinde olarak Mezitli’yi ortak yönetim modeli anlayışıyla yöneteceğiz” dedi.

 

Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Akkoyuncu, yapılan kamuoyu araştırma anketlerinde önde olduklarını belirterek, “Mezitli ve Mersin halkı artık değişim istiyor, yenilik istiyor. Yapılan anketlerde Mezitli ve Mersin’de birinciyiz. Yapılan anketlerde ve yaptığımız ziyaretlerde görüyoruz ki halkımız bizi istiyor. Mezitli’de kaybolan yılların hesabını sormaya, Mezitli’ye hak ettiği hizmetleri kazandırmaya geliyoruz” diye konuştu.

 

“MHP’NİN YÜKSELİŞİNE TAHAMMÜL EDEMİYORLAR”

 

Akkoyuncu, “Sevdalısı olduğumuz kentimize genç, dinamik ve güçlü bir kadro ile hizmet etme aşkıyla çıktığımız bu yolda partimize ve şahsıma olan ilgi gün geçtikçe daha da artıyor. Biz, kalbimizi imanla, yüreğimizi hizmet aşkıyla doldurduk ama bugünküler gibi cebimizi doldurmadık. Bugün MHP’nin yükselişine tahammül edemeyenler var” dedi.

Yorumlar (0)