MİTİNG GİBİ SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI

Mezitli Yeni Mahalle’de seçim ofisi açılışına katılan CHP Mezitli Belediye Başkan adayı Neşet Tarhan CHP heyecanının her geçen gün halkın gönlünde çoğaldığını belirterek "Bu coşku ve kalabalık CHP iktidarına işaret ediyor. İlk zafer 30 Mart, hedefimiz %60 oy” dedi.

Abone olbanner90
Mezitli 23.02.2014, 14:24 23.02.2014, 14:24
205
MİTİNG GİBİ SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI
 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli Belediye Başkan Adayı Neşet Tarhan seçim bürosuna bir yenisini daha ekledi.


Tarhan, “Mezitli’de destan yazacağız”


Davullu zurnalı yapılan açılışta herkesin ilgi odağı olan Başkan Adayı Neşet Tarhan " Mezitli’ye değer katacağız. Mezitli Türkiye’de parmakla gösterilecek bir ilçe olacak. Belediyecilikteki deneyimimiz ile birlikte, üreten, gelişen ve kente katkı veren bir anlayış ile yaratacağımız örgütlü toplum ile ve demokratik yapılanma ile her alanda Mezitli Belediyesi Türkiye’de tarih ve destan yazacak. Bu destanı yazdıracak olan sizlersiniz" diye konuştu.


Yeni Mahalle’de seçim bürosu açan Tarhan, “Yeni Mahalle az sorunlu mahallelerimizden birisidir. Ama ihtiyaçlar sonsuzdur diye ekonomide genel bir prensip vardır. Ne yaparsanız yapın hep daha farklı talepler gelecektir. Refah seviyesinin daha yukarıya çıkması için beklentileriniz daha yüksek olacaktır. Bizlerde bundan mutluluk duyacağız. Bu nedenle Yeni Mahalle halkının ve diğer mahalledeki vatandaşların tüm taleplerine belediye olarak yardımcı olacağız. Herkese aynı şekilde bakıyoruz. Herkes bizim için eşit. Cumhuriyet Halk Partili olsun olmasın bütün arkadaşlarımızdan ülkemizin geleceği için, Mersinimizin geleceği için, Mezitli’nin geleceği için destek bekliyorum. Bu durum hepinize birer sorumluluk olarak düşmektedir. Mezitli’nin, Yeni Mahalle halkının ve diğer mahallelerin demokrat yapısı, aydın yapısı 30 Mart’da Cumhuriyet Halk Partisi’ni en güçlü şekilde çıkaracak bir enerjiye sahip olduğunu biliyorum. Biz %60 oy hedeflemiş bulunuyoruz. Ama bu % 60 sizlerin enerjisi ile birlikte daha yukarılara yükselteceğimize eminim. Yapacağımız belediyecilik ile daha iyi hizmetler yapılsın, geleceğe daha iyi taşınsın ve tüm Türkiye’ye örnek olsun düşüncesindeyiz. Bizler bu farkı yaratacağız, bu değişimi yaratacağız, Mezitli’ye değer katacağız. Mezitli Türkiye’de parmakla gösterilecek bir ilçe olacak. Belediyecilikteki deneyimimiz ile birlikte, üreten, gelişen ve kente katkı veren bir anlayış ile yaratacağımız örgütlü toplum ile ve demokratik yapılanma ile her alanda Mezitli Belediyesi Türkiye’de tarih ve destan yazacak. Bu destanı yazdıracak olan sizlersiniz. Bu coşku ve kalabalık CHP iktidarına işaret ediyor. İlk zafer 30 Mart, hedefimiz %60 oy. Sizlere güveniyorum. Bu inançla bugün bu büroyu sembolik olarak açmakla fakat asıl 31 Mart’da sizlerle beraber ve kentimizde yaşayan herkesle birlikte Mezitli Belediyesi’nin girişinde buluşmak umuduyla diyorum” diyerek seçim bürosunun kurdelesini kesti.  


Kurdelenin kesilişi ardından seçim bürosunun açılışı için üzerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin amblemi olan pasta kesildi.  


Yorumlar (0)