banner107

ŞEBNEM HOCAOĞLU’NDAN EŞİNE TAM DESTEK

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mezitli Belediye Başkan Adayı Nuri Hocaoğlu’na, seçim çalışmalarında en büyük desteği eşi Şebnem Hocaoğlu veriyor.

Abone olbanner90
Mezitli 17.02.2014, 22:58 17.02.2014, 22:58
291
ŞEBNEM HOCAOĞLU’NDAN EŞİNE TAM DESTEK
 Yaptığı her çalışmada eşini bir an olsun yalnız bırakmayan üç çocuk annesi Şebnem Hocaoğlu,  “her başarılı erkeğin arkasında bir kadının olduğuna dikkat çekiyor” dedi. 

Nuri Hocaoğlu ile esnaf ziyaretine katılan Şebnem Hocaoğlu kadınlarla sohbet edip, dertlerini dinledi. Nuri Hocaoğlu’na gezilerinde destek vermesi vatandaşların da takdirini topladı.

Nuri Hocaoğlu’nun adaylığı açıklandığı ilk günden beri eşini yalnız bırakmayan başarılı bir İş Kadını olan Şebnem Hocaoğlu; “Biz Nuri Bey ile evlendiğimizde birbirimize bir söz verdik. İyi günde, kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta her zaman beraber olacağımızın sözüydü bu; eşim ve ben her zaman hayatın her alanında birbirimize yardım edip omuz omuza yürüdük. Nuri Bey anlayışlı, sevgi dolu bir eş, iyi bir baba, ilkeli ve titiz bir işadamı. Saygı ve sevgiyi ön planda tutan kadının varlığının önemine inanan bir insan. Bana gelince bende demokrat, çağdaş, kadın haklarına ve Atatürk ilke ve inkılâplarına inanan, yaşamını bu kavramlara endekslemiş bir Türk kadınıyım. Bizim evimizde kararlar ortak alınır, eşimin adaylık konusunda da kararı birlikte aldık. Aldığımız bu kararda eşimi destekleyip hep yanında olacağım. İnsan çok sevdiği ve saygı duyduğu eşini bu yolda hiç yalnız bırakabilir mi? Zaman zaman yorucu olsada sevgi ve saygı bu yorgunluğu silip atıyor. Ölüm bizi ayırana dek, eşim Nuri beyin hep yanında olacağım, yılmadan yorulmadan omu omuza yürüyeceğim” dedi.

 

Yorumlar (0)