banner107

SEKİZ AYDIR İNANARAK ADAY GİBİ ÇALIŞTIM

Neşet Tarhan,yazılı bir basın açıklaması yayınladı.Açıklamada şu ifadelere yer verildi:Mezitli CHP Belediye Başkan Adayı olarak açıklandığım gün, ”ORTADA BİR BAŞARI VARSA HEPİNİZİN, SİZLERİN BAŞARISIDIR BU” cümlesiyle biten konuşmamın, orasından burasından kırparak, ‘mal bulmuş mağribi gibi’ ; Partimize, partimiz üst düzey yöneticilerine ağır sözlerle saldıranların partililiğini değerlendirmeyi sizlere bırakıyorum.

Abone olbanner90
Mezitli 21.01.2014, 17:52 21.01.2014, 17:52
299
SEKİZ AYDIR İNANARAK ADAY GİBİ ÇALIŞTIM

Şu çok iyi bilinir ki; Genel Merkezimize giden  her aday adayına,” bölgene git ve aday gibi çalış” denir. Bu motivasyona uygun çalışmaları yapıp yapmamak aday adayının bileceği iştir. Ancak biz, sekiz aydır “ADAY GİBİ ÇALIŞTIK”, aday gibi gittik  halkımıza , aday gibi dinledik insanlarımızı ve aday kim olursa olsun diyerek partimize oy istedik.

Arkadaşlarımızla birlikte yaptığımız adaylık çalışmaları, Mezitli’nin her köşesinden öyle güzel karşılıklar aldı ki; Genel Merkezimizin emrettiği üzere “ADAY” gibi çalıştığımıza Mezitli halkı ve biz inandık.

Çalışma tempomuz, yöntemimiz hiçbir zaman “Aday olursak” üzerine kurulmadı. ”Aday olduğumuzda” gerçekleştireceğimiz projelere yoğunlaştı .

İNANMAK BAŞARMAKTIR…

Giderek, ben ve arkadaşlarım aday olacağımıza, başaracağımıza o denli inandık ki; yalnız partililerimizin değil partimize oy vermemiş olanlarında oylarına talip olduk, sözler aldık.

Ben aday olacağıma inanarak çalıştım ve aday oldum.

Tüm bunların sonucu olarak, diğer partili vatandaşlarımızdan da oy alacağımız inancı ile önümüze  hedef koyduk..

Hedefimiz; “30 Mart’ta yapılacak  yerel  seçimlerde  Mezitli’de  en az % 60 (yüzde altmış) oy almaktır.....

   Örgütümüzle, kadınlarımızla, gençlerimizle, Mezitli halkı ile  başarı CHP’nin olacaktır!..                                Saygı ve sevgilerimle                20 Ocak 2014

NEŞET TARHAN
Yorumlar (0)