SERKAN AKKOYUNCU MHP MEZİTLİ

Serkan Akkoyuncu, bugüne kadar gerek iş, gerek siyaset ve gerekse STK’larda yaptığı başarılı çalışmalarla Mezitli’ye yeni bir dinamizm getirecek, başarılı bir profil çiziyor.

Abone olbanner90
Mezitli 17.02.2014, 23:00 17.02.2014, 23:00
334
SERKAN AKKOYUNCU MHP MEZİTLİ
 Akkoyuncu, seçim tarihi belirlenmeden önce hem partisine hem de ilçeye yaptığı maddi ve manevi desteklerle her daim tüm dikkatleri üzerine çekerek, kendinden sürekli söz ettirdi. Uzun süredir partisi için gece gündüz çalışarak büyük destek veren Akkoyuncu, şimdi bölge halkının isteği doğrultusunda ilçeye talip olması sevgiyle karşılandı.

 

PROJELERİ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

 

Seçime projeleriyle hazırlanan Serkan Akkoyuncu, “Mezitli Başaracak” diye konuştu.

 

Akkoyuncu, “Halka ve Hak’ka hizmet anlayışı ile Mezitli Belediye başkanlığına talip oldum. Sizlerin de desteğiyle ilçemiz marka ve hizmetine en iyi şekilde kavuşacak” dedi.

 

Akkoyuncu, “Köylerimizle birlikte hizmet alanını genişleten Belediyeyi çok farklı noktalara taşıyarak, daha yaşanabilir, hak ettiği hizmeti alan, geleceğe umutla bakan, sosyal ve kültürel gelişmişlikte sorunları aşmış bir toplumdan oluşan bir yaşam alanına dönüştürmeyi hedefliyorum” diye konuştu.

 

SORUNLARI ÇÖZECEK VİZYONA SAHİP

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mezitli Belediye Başkan adayı Serkan Akkoyuncu Mezitlideki sorunları üretecekleri projelerle kısa sürede çözmeyi planladıklarını belirtti.

 

30 Mart’ta yapılacak yerel seçim kapsamında çalışmalarını sürdüren Akkoyuncu, esnafları ziyaret etti. İşyerlerini tek tek ziyaret eden Akkoyuncu, projeleri ve kendisi hakkında bilgiler vererek yerel seçimde destek istedi.

 

Ayrıca site toplantılarıyla vatandaşlarla da bir araya gelen Akkoyuncu, Mezitli’nin yüz yılını taçlandırmak istediklerini söyledi. Akkoyuncu, Mezitli için çok ciddi projelerinin olduğunu kaydederek, “Mezitli’nin çok makro projeleri olacak. Mezitli için çok ciddi projelerimiz var. Mezitli’nin gelecek yüzyılını taçlandıracak projelerle vatandaşımızın karşısına çıkacağız. Kaldırım, temizlik ve şehir içi trafiği problem olarak kabul etmiyorum. Bunlar kısa sürede çözebileceğimiz konulardır. Biz daha büyük projelerle Mezitli’yi hak ettiği yere taşıyacağız.” ifadesini kullandı.

 

GENÇ BEYİNLERLE ÇALIŞACAK

 

Akkoyuncu gençlere büyük önem verdiğini de söyleyerek, şöyle konuştu:“Mezitli’de önemli sayıda üniversite öğrencisi genç var. Mezitli’de ki üniversite öğrencisi gençlerle, Mezitli’de yaşayan gençlerin ortaklaşa yararlanacağı projeler üzerinde çalışma yapmak istiyoruz. Allah’ın takdiriyle belediye başkanı olduğumuzda gençlerimizden gelecek önerileri toparlamak için bir anket yapacağız. Daha sonra da öneriler üzerinde çalışacağız.”

Yorumlar (0)