banner107

Serkan Akkoyuncu, Öğretmenleri ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mezitli Belediye Başkan adayı Serkan Akkoyuncu ilçede bulunan okulları ziyaret ederek okul yönetimleri ve öğretmenlerle görüştü.

Abone olbanner90
Mezitli 21.01.2014, 18:32 21.01.2014, 18:32
218
Serkan Akkoyuncu, Öğretmenleri ziyaret etti

Öğretmenlerin geleceği aydınlatan bir fener olduğunu belirten Akkoyuncu, toplumda büyükten küçüğe herkesin öğretmenlere saygı duyduğunu ve toplumda öğretmenlere karşı büyük sevginin olduğunu dile getirdi.

 

Akkoyuncu, öğretmenlere karşı olan bu sevgi ve saygının ise yeni kuşaklara aktarılması için ellerinden geleni yapmaları gerektiğini ifade etti.

 

Öğretmenlik mesleğinin en onurlu ve en kutsal mesleklerin başında geldiğini söyleyen Akkoyuncu, “Hayata hazırlanmamızda maddi manevi olarak anne ve babalarımızla birlikte Öğretmenlerimizin büyük emeği vardır. Onlar, milletimizin milli, ahlaki, insanı, manevi ve kutsal değerlerini benimseyerek koruyan ve yücelten, bu yönde insan yetiştiren eli öpülesi insanlardır. Onlar bir gün değil, her gün hatırlanmaya layık kişilerdir” dedi.

 

EĞİTİME DESTEK

 

Serkan Akkoyuncu şöyle devam etti: “İlçemizdeki okullarımızdaki fiziki eksikliklerinin, ders araç gereçleri ve personel yetersizliklerinin olması arzu edilen bir durum değildir. Ziyaret ettiğim okullardaki gördüğüm eksikliklerin hepsi hem yerel kaynaklarla hem de ilçemizdeki işadamlarını bu işe dahil edilerek sponsorluk verilerek giderilebilir. 

Bizim projelerimizin içerisinde okulların fiziki olarak bakımı, yardımcı personel takviyesi, temizlik hizmetlerinin görülmesi ve tüm sınıflara yardımcı ders kitap araç ve gereçlerinin ücretsiz tedariki ile öğretmenlerimizin daha verimli hizmet yapabilmeleri onların eksikliklerinin giderilmesi olacaktır. Çünkü sizler sağlıklı ve sorunsuz bir ortamda verilecek eğitim hizmetleriyle çocuklarımız yarınlara daha güvenle bakacaklardır.”

 

Öğretmenlere sağlık mutluluk ve başarı dileyen Akkoyuncu, Belediye Başkanı seçildiğinde kapısının tüm Öğretmenlere açık olduğunu sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)