Serkan Akkoyuncu’nun bir hayali var

MHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, en büyük hayalinin Mezitli’yi marka şehir olması için hazırladığı projeleri hayata geçirmek olduğunu söyledi.

Abone olbanner90
Mezitli 22.01.2014, 17:12 22.01.2014, 17:12
249
Serkan Akkoyuncu’nun bir hayali var

Seçim çalışmalarında tempoyu artıran MHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu  ekibi ile Kuzucubelen, Tolköy, Kuzucu, Takanlı, Pelitkoyağı ve Çevlik köylerini ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.

Gittiği her yerde Belediye Başkanı gibi büyük ilgiyle karşılanan ve “30 Martta Mezitli’nin çehresi değişecek, Mezitli yaşanabilir bir ilçe olacak” diyen Akkoyuncu, seçmenlerden kendisinin yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz için de oy istedi.

Akkoyuncu, kendisinin de bu yörenin çocuğu olduğunu ve köylerin sorunlarını çok iyi bildiğini belirterek köylülerden tam destek aldı. Belediyeden hizmet alamadıklarını belirten vatandaşlar “Değişim zamanı geldi seni başkan olarak görmek istiyoruz ve bizler üzerimize düşeni yapacağız. Mezitli 30 Martta sizinle bayram edecek” dediler. Ziyaret ettiği köylerden gerekli ilgiyi, sevgiyi ve desteği gördüğünü belirten Akkoyuncu, bu desteklerinden dolayı herkese teşekkür etti.

HİZMETTE GÖK KUŞAĞI GİBİ RENGÂRENK GÜZELLİKLER ORTAYA ÇIKACAK

MHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, amacının Mezitli’yi yaşanabilir bir ilçe konumuna çıkartmak, daha iyi gelişmiş ve daha kaliteli ilçe yapmak olduğunu açıkladı.

Akkoyuncu,“Ben Serkan Akkoyuncu olarak içinizden biriyim, bu onurlu göreve talip olurken tek gayem Mezitli için en iyisini yapmak ve Mezitli’yi daha iyi gelişmiş ve daha kaliteli yaşanabilir bir ilçe konumuna çıkartmaktır. Elbette ki benim için Mezitli’ye Belediye Başkan Adayı olmak, halka hizmet vermek istemek çok güzel bir duygudur. Ve bu duygumu Mezitli halkı ile 

bütünleştirebildiğimde işte o zaman tıpkı bir gök kuşağı gibi  rengârenk güzellikler ortaya çıkacağına hep birlikte şahitlik ve tanıklık edeceğimize inanıyorum” diye konuştu.

MEZİTLİ’Yİ CAZİBE MERKEZİ YAPACAĞIZ


Çocuk, kadın, genç ve yaşlılarla sohbet ederek sorunlarını dinleyen Serkan Akkoyuncu, “Ben de bu yörenin çocuğuyum, sizlerin yaşadığı problemleri biliyorum. Uzun yıllardır Mezitli’ de yaşıyor olmamdan dolayı da çözüm yollarını çok iyi biliyorum. Ben aranızda olan bir belediye başkanı olacağım, başkanı görmek için belediyeye siz gelmeyeceksiniz, ben köyünüze geleceğim, laf değil hizmet üreteceğiz. Bu hizmet yarışında, sizlere en iyi hizmeti vereceğime inandığım için bu yola çıktım. Sizlerin desteğiyle bu zorlu yolda başarıya ulaşacağıma inanıyorum, Mezitli’yi cazibe merkezi yapacağım” ifadesini kullandı.

MEZİTLİ’DE YENİ BİR SAYFA AÇACAĞIZ


Seçimde Mezitli halkının bu kez “Serkan Akkoyuncu” diyeceğine inandığını belirten Akkoyuncu,şöyle konuştu: “Ben de sizleri mahcup etmemek için her zaman yanınızda olacağım. Her derdinize derman olmaya çalışacağız. Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Ulaşılamayan bir başkan değil, her zaman aranızda olan bir başkan olacağım. Az laf çok iş yapacağız. Mezitli’nin marka şehir olması için hazırladığımız akıllı projeleri hayata geçireceğiz. Mezitli için çalışacağız. Biz Mezitli'ye hizmet için, hayalimizdeki ve hayalinizdeki Mezitli'yi gerçekleştirmek için genç yüreğimizi ortaya koyduk.” 

Yorumlar (0)