TARHAN SEVGİSİ, BALKONLARA ÇIKARDI

Mezitli’de ayak basmadık yer bırakmayan Neşet Tarhan, halkın adeta sevgilisi haline geldi. Mahalle halkı balkonlarına çıkarak sevgi gösterileriyle karşıladıkları Tarhan’a, “Başkanım, size güveniyoruz. Destekliyoruz” şeklinde tezahüratlarda bulundular.

Abone olbanner90
Mezitli 07.03.2014, 22:21 07.03.2014, 22:21
247
TARHAN SEVGİSİ, BALKONLARA ÇIKARDI
 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli Belediye Başkan Adayı Neşet Tarhan, Atatürk Mahallesi’nde ev, esnaf ve hasta ziyaretleri ile seçim çalışmalarını son sürat sürdürüyor.

 

Gösterilen ilgi ve alakadan memnun olduğunu belirten Neşet Tarhan, “Mezitli halkı bizi benimsemiş ve sevmiş. Bizler bu sevgiye layık olup istedikleri hizmetleri yerine getireceğiz. Proje programımızda herkese ve herkesime yönelik çalışmalarımız var. Gencinden yaşlısına, işçisinden memuruna, kadınından köylüsüne, herkese halkın belediyesinde hizmet götüreceğiz. Mezitli’nin değeri insanlarımız, biz insanlarımıza değer katacağız. Yaşadığımız kentimize değer katarak, Mezitli’yi Mersin’in en güzel ilçesi yapacağız. Mezitli’de durumu olmayan, bakıma muhtaç yaşlılarımıza kucak açacağız. Onların ihtiyaç duyduğu her isteğine duyarsız kalmayacağız. Engelsiz bir Mezitli için gerekli adımları atacağız. Kimseyi ötekileştirmeden kentimizi hep birlikte yöneteceğiz” dedi.

 

Tarhan, “30 Mart’ta kazanan Halk olacak”

 

Seçimi kazandıklarını söyleyen Tarhan, “Mezitli’de seçimi aldık diyebiliriz. Fakat bizim amacımız farkla seçimi kazanmak. Mezitli’de oy hedefimiz %60 dedik. Biz bu hedef doğrultusunda Mezitli’de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 30 Mart’ta kazanan halk olacak, Cumhuriyet Halk Partisi olacak. Halkın belediyesinde, Mezitli Belediyesi’nin önünde 31 Mart sabahı görüşmek üzere” şeklinde konuştu.

 

Tarhan, gezi sırasında hasta ve yaşlı vatandaşlarımızın evlerine çıkarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu.


Yorumlar (0)