banner107

TARHAN’A GENÇLERDEN ZİYARET

"Mezitli’de gençliğin, halkın belediyesi olacağız"

Abone olbanner90
Mezitli 26.01.2014, 11:14 26.01.2014, 11:14
221
TARHAN’A GENÇLERDEN ZİYARET
 Ulusal Gençlik Parlamentosu Üyeleri, CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Neşet Tarhan’ı ziyaret ederek, "Genç Dostu Aday, Genç Dostu Kentler Neredesin" kampanyası hakkında bilgi verdi.

 

Ulusal Gençlik Parlamentosu tarafından gerçekleştirilen, "Genç Dostu Adaylar ve Genç Dostu Kentler" kampanyası kapsamında CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Neşet Tarhan’ı ziyaret eden parlamento üyeleri, bu anlamda iyi niyet protokolü imzalama kararı aldılar.

Ulusal Gençlik Federasyonu adına konuşan Mehmet Avcı, “Ulusal Gençlik Parlamentosunda alınan karar doğrultusunda tüm Türkiye’de gençlik meclisleri bu konuda harekete geçti. Mezitli’de belediye başkan adayları belli oldu. Üç siyasi partimizin adaylarını aramızdan oluşturduğumuz 5 kişilik genç heyetimiz ile ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizin amacı “Genç Dostu Adaylar Genç Dostu Kentler Neredesin” projemizi başkan adaylarına anlatarak; listelerindeki gençlerden önümüzdeki dönem için Belediye Meclisinde üye olarak görmek istediğimizi ifade ediyoruz. 21. yüzyılı yaşadığımız teknoloji çağı dediğimiz bu çağda gençlerimizin de kentlerin yönetiminde söz sahibi olmalarını istiyoruz. CHP Mezitli Belediye Başkan Adayımız Sayın Neşet Tarhan çağrımızı olumlu karşıladı. Genç dostu bir belediye oluşturacaklarını söyledi” dedi.

 

GENÇLERİN, EMEKÇİNİN, HALKIN BELEDİYESİ…

 

Böyle bir çalışmada kendilerine yakınlık gösterilmesinin onur verici olduğunu dile getiren CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Neşet Tarhan ise, “Gençlerin hayatın her alanında etkin olmaları gerekiyor. Çünkü bu ülkenin geleceği gençlere emanet edilmiştir. Mezitli’de gençliğin, emekçinin ve halkın belediyesi olma sözü veriyoruz. Gözlerinizdeki hayali, zafer pırıltısını görüyorum. O hayali gerçeğe dönüştürmek benim boynumun borcu olsun” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)