TARHAN’DAN ESNAF KEFALETE ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli Belediye Başkan Adayı Neşet Tarhan, “31 Mart’ta herkesin ve herkesimin başkanı olacağım” dedi.

Abone olbanner90
Mezitli 17.03.2014, 21:34 17.03.2014, 21:34
301
TARHAN’DAN ESNAF KEFALETE ZİYARET
 CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Neşet Tarhan, Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Bünyamin Önal’ı ziyaret ederek, Mezitli için hazırladıkları projeleri anlattı.

 

Tarhan, “Mezitli’yi hep birlikte yöneteceğiz”

 

Projeleri arasında esnafında olduğunu aktaran Başkan Adayı Tarhan, önümüzdeki 5 yılda Mezitli değişecek, gelişecek ve büyüyecek” dedi.

 

Esnafların kredilerle ayakta kaldığını belirten Neşet Tarhan, “Esnafımız ülke genelinde sıkıntılı ve çökmüş durumda. Durum böyleyken belediyelerde esnafa zulüm değil, önünü açmalı diye düşünüyorum. Esnaflarımızın sorunlarını ve isteklerini iyi biliyorum. Kentimize katacağımız değerle yatırımcıların göz bebeği olacağız. Yatırımcı geldikçe, esnafımızın işleri açılacak. Mezitli’de esnafımız için yeni alanlar yaratacağız. Esnaf odalarımız, kooperatifimizle iyi diyaloglar kurarak Mezitli’yi hep birlikte yöneteceğiz. Birlikte projeler üreterek esnafımızın rahat bir nefes almasını sağlayacağız. Mezitli’yi bütün olarak ele alacağız ve Tece, Davultepe ve Kuyuluk’taki esnaflarımızla ayda en az bir defa toplanıp onların sıkıntılarını dinleyeceğiz. Çözüm masası şeklinde atılacak adımların kararlarını beraber alacağız. Seçimleri kazandığımız takdirde 31 Mart’tan itibaren 160 bine yaklaşan Mezitli’de herkesin ve herkesimin başkanı olacağımın sözünü veriyorum” şeklinde konuştu.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mezitli ESKKK Başkanı Bünyamin Önal, Tarhan’a seçim çalışmalarında başarı diledi. Esnafla alakalı bütün oluşumların içerisinde olacaklarını belirten Önal, Mezitli’de esnafın değerini bilen belediye başkanını aradığını söyledi.

Yorumlar (0)