Tecrübemiz REFENSAMIZDIR

Tecrübemiz REFENSAMIZDIR Yaptıklarımız yapacaklarımızın TEMİNATIDIR

Abone olbanner90
Mezitli 15.02.2014, 16:45 15.02.2014, 16:45
195
Tecrübemiz REFENSAMIZDIR

 

AK Parti Mezitli Belediye Başkan Adayı Nuri Hocaoğlu, “Tecrübemiz referansımızdır.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.

 

Nuri Hocaoğlu esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Bilgilendirme toplantılarıyla esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen başkan adayı Hocaoğlu, bu kez Mezitli G.M.K Bulvarı ve pazar esnafını ziyaret etti. Esnafı sık sık ziyaret ederek istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Hocaoğlu alışveriş yapan halkla da sohbet etti.

 

Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Nuri Hocaoğlu, sorunları çözmek için elbirliği ile çalışacaklarını ifade etti. Esnaf ile sohbet ederek dertlerini dinleyen Hocaoğlu’na pazar konusunda ve diğer konularda isteklerini dile getiren esnaflar, ziyaretten dolayı memnuniyetlerini de dile getirdiler.  Esnaf, Nuri Hocaoğlu’na kendilerini ziyaret etmesi ve daha önceden de Mezitli’ye yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür etti. 

Hocaoğlu,“Halkın desteğiyle hız kesmeden ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bizim referansımız tecrübemiz, yaptıklarımız da yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.

 

HALKIN PARASI ÇARÇUR EDİLMEYECEK

 

Pazaryeri ile ilgili hazırlanacak projeleri halka danışacaklarını belirten Nuri Hocaoğlu, milletin emeğini ve parasını asla boşa çıkarmayacaklarını söyledi. Hocaoğlu şöyle konuştu;

“Buradan eve ekmek gidiyor. Dolayısıyla bir emek sarf ediliyor. Herkes geleceğini buraya bağlamış durumda. Geleceğini buraya bağlayanların bizim üzerimizde  büyük bir sorumluluğu var. Bu noktada çalışmalarımız devam ediyor. Herkesin fikirlerine başvuracağız. Ne isteniyor, talepler nelerdir, herkesten bu fikirleri aldıktan sonra bir çalışma yapacağız.  Gelen talebe bakacağız, vatandaşa sormadan asla bir karar vermeyeceğiz”  ifadelerini kullandı.

 

BİZE HALKIN DUASI YETER

 

Yatırımları kullanacak kişilerin millet olduğunu belirten AK Parti Mezitli Belediye Başkan Adayı Nuri Hocaoğlu, “Projeyi kullanacak olan millet. Biz de bunu hazırlarken milletin parasını harcayacağız. Vatandaşın emeğini, parasını asla boşa çıkarmamamız lazım. Bizim hesap veremeyeceğimiz işleri yapmak gibi bir niyetimiz yok. Yaptığımız işin hesabını verir konumda olacağız. Neticede bu dünyayı terk edeceğiz, terk ederken geriye kalanlara hakkımızı helal ettirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

Yorumlar (0)