Terörist bir saldırı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’ın, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral’ın yumruklu saldırısına uğramasının ardından CHP Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Ali Şahin saldırıyı kınadı ve üzüntüleriyle geçmiş olsun dileklerini iletti.

Abone olbanner90
Mezitli 25.01.2014, 14:28 25.01.2014, 14:28
297
Terörist bir saldırı
 Başkan Şahin, “CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’a yapılan saldırı, hukuk devleti ve demokrasimiz açısından son derece talihsiz bir olaydır. Üzüntülerimi bildiriyor ve şiddetle kınıyorum. TBMM’de meydana gelen bu olay eşkıyalığın TBMM’ye indiğini göstermektedir. Terörist bir saldırıdır” dedi.

 

Şahin, halkın, bu kabadayılığa, hırsızlığa, dini kendi siyasi çıkarları için kullanan AKP Hükümeti'ne en iyi cevabı yaklaşan yerel seçimlerde vereceğini söyledi.

 

Hükümette görev yapan Bakan oğullarının adının karıştığı yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun AKP’nin gerçek yüzünün iyi bir göstergesi olduğunu ifade eden Şahin, “Ayakkabı kutusunda para. Bundan daha açık bir durum olabilir mi? AKP’nin artık bu halkı kandırması mümkün değildir. Toplumsal bir uyanış söz konusudur. Yolsuzluk ve rüşvet operasyonuyla ortaya dökülen pislikler, Gezi Parkı'nı savunanların ne kadar haklı olduğunu gösterdi. Şimdi kendi pisliğinin üzerini örtmek için her yolu deneyen hükümetten sokakta ve sandıkta hesap soralım. Halkımız bu hükümete en iyi cevabı önce yaklaşan yerel seçimlerde ardından da genel seçimlerde verecektir" diye konuştu.

 

Yorumlar (0)