YAĞMURA ALDIRMADAN ÇALIŞMASINI SÜRDÜRÜYOR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, havaların yağışlı olmasına rağmen pazaryeri ve esnaf ziyaretlerini sürdürerek, seçim çalışmalarında adeta engel tanımıyor.

Abone olbanner90
Mezitli 31.01.2014, 22:36 31.01.2014, 22:36
223
YAĞMURA ALDIRMADAN ÇALIŞMASINI SÜRDÜRÜYOR
 Mezitli Tece ve Davultepe mahallelerinde seçim çalışmalarını sürdüren Akkoyuncu, pazar esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Pazar esnafı ile sohbet esnasında yağmurun hızını arttırmasıyla pazar esnafının halini gören Akkoyuncu, Mezitli’ye modern pazaryeri yapacağının sözü verdi.

Esnafların sorunlarını dinleyip, sohbet ettikten sonra bir açıklama yapan Akkoyuncu, pazar esnafının ilkel yöntemlerle evlerine ekmek götürmeye çalıştıklarının ifade ederek, “Mezitli’de yerel iktidar maalesef esnafları görmezden geliyor. Pazarcı kardeşlerimiz bin bir türlü zorluklarla mücadele ederek evlerine ekmek götürmeye çalışıyor. Ancak görüyoruz ki yağan en ufak yağmurda ıslanmamak için saklanacak yer arıyorlar. Pazarcı esnafımıza söz verdik. Onları bu durumdan ancak Milliyetçi Hareket Partisi kurtarır. Allah’ın izniyle seçimleri kazandıktan sonra Mezitli’yi modern, çağdaş, daha yaşanılabilir bir kent haline getirmek için gece gündüz çalışacağız” dedi.

Pazar esnafı, olumsuz hava şartlarına rağmen çalışmalarını aksatmayan ve problemlerini dinleyen Akkoyuncu’ya teşekkür ederek destek sözü verdi.

Yorumlar (0)