YILDIRIM: "SEÇİMİ AÇIK ARA KAZANACAĞIZ"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli İlçe Başkanı Bayram Yıldırım, yerel seçimlerin yapılmasına 26 gün kaldığını belirterek, seçimin şimdiden açık ara kazanan partinin CHP olduğunu söyledi.

Abone olbanner90
Mezitli 03.03.2014, 20:35 03.03.2014, 20:35
254
YILDIRIM:
 
İlçe örgütü, kadın ve gençlik kolları ile birlikte adaylarının yanında çalışmalarını sürdürdüklerini belirten CHP Mezitli İlçe Başkanı Bayram Yıldırım, “Mezitli’de Neşet Tarhan’ı çok büyük oy patlaması yaparak başkan yapacağız. Her gittiğimiz yerde partimize ve adayımıza duyulan teveccüh bize seçim sonuçlarını gösteriyor. Site, esnaf, STK, mahalle toplantılarımızda halkımız büyük ilgi gösterip, desteklediklerini söylüyorlar. Halkımız Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarına susamış durumda. Mezitli Belediye Başkan Adayı Neşet Tarhan’ın proje ve belediyecilik tecrübesi Mezitli’de yaşayan herkesin CHP’ye oy vermesini sağlıyor” dedi.
YILDIRIM: “MEZİTLİ ve BÜYÜKŞEHİR’DE OY PATLAMASI YAPACAĞIZ''
Mezitli’de her kesimden destek istediklerini belirten Yıldrıım, “Örgütümüz, gençlik ve kadın kollarımızla birlikte gece gündüz sahada çalışıyoruz. Yerel seçimlere az bir süre kala başkan adayımızın hedeflediği %60 oy oranını alacağız.  Bu oran CHP için hayal değil. Bunu başaracak güce sahibiz. Meziltli’ de ve Büyükşehir’e de oy patlaması yapacağız. Çünkü çağdaş kenti yaratmak için CHP kadrolarının Mersin’i yönetmesi gerekiyor” şeklinde konuştu.
Yorumlar (0)