ZEKİ KOYUNCUOĞLU’NDAN SERKAN AKKOYUNCU’YA TAM DESTEK

Mezitli eski Belediye Başkanı Zeki Koyuncuoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu’yu seçim koordinasyon merkezinde ziyaret etti.

Abone olbanner90
Mezitli 19.02.2014, 21:58 19.02.2014, 21:58
286
ZEKİ KOYUNCUOĞLU’NDAN SERKAN AKKOYUNCU’YA TAM DESTEK
 Mezitli’de her geçen gün seçim çalışmalarını hızlandıran Akkoyuncu’ya bir destekte eski belediye başkanı Zeki Koyuncuoğlu’dan geldi.

 

Ziyaretinde Akkoyuncu’ya başarı dileyen Zeki Koyuncuoğlu, “Sizleri ziyaret etmek, moral vermek görevimizdir. Çünkü milletimiz için zor bir yola çıktınız. Bu yolda tecrübemizle size yardım etmeliyiz. Memleketimiz için hayırlı uğurlu olsun” açıklamasında bulunak iyi dileklerini ve desteğini sundu.

 

“Gençlik ve Tecrübe birleşti”

 

Koyuncuoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, “30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde ülkemiz, Mersinimiz ve nefes almış olduğumuz Mezitlimiz için çok önemli bir seçime gideceğiz. Sandığa giderken ki süreçte sizlerin engin tecrübeleri, bilgileri ve birikimleri bizler açısından her daim önemli olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Buraya kadar gelerek bizlere güç verdiniz, bizlere heyecan getirdiniz. Aramızda olmanız Mezitli’de gençliğin ve tecrübenin birleşimini ifade etmektedir. 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler ülkemiz, Mersin’imiz ve Mezitli’miz adına hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Yorumlar (0)