Aydıncık Esnafı Değişim İstiyor

AYDINCIK ESNAFI DEĞİŞİM İSTİYOR - Başkan Macit Özcanın bizzat kendisinin esnafın sıkıntılarını yerinde görüp ziyaret etmesinden çok memnun olduklarını söyledi.

Abone olbanner90
Mut 07.02.2014, 12:44 07.02.2014, 12:44
406
Aydıncık Esnafı Değişim İstiyor

Başkan Macit Özcanın bizzat kendisinin esnafın sıkıntılarını yerinde görüp ziyaret etmesinden çok memnun olduklarını söyleyen esnaflar, Aydıncıkın Büyükşehire bağlanması bizim için çok büyük bir şans. Mersin ve Aydıncık halkı, çağdaş insanların yaşadığı bir yerdir. Sağduyulu olup, yıllardır Mersine hizmet eden, hayata geçirdiği projelerle Mersini köy görünümünden çıkartıp dünya kenti yapan yenilikçi Belediye Başkan Macit Özcan ı 30 Martta yeniden göreve getirecektir. Mevcut belediyeden hak ettiğimiz hizmeti alamıyoruz. Mersinin yenilikçi, tecrübeli, çalışkan Belediye Başkanı Macit Özcanın hizmetlerini dört gözle bekliyoruz dedi.

Esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşmaktan çok memnun olduğunu dile getiren Başkan Macit Özcan, Geçmişte başka partiye oy vermiş olabilirsiniz. Ama biz diyoruz ki, çağdaş, sosyal demokrat bir partinin hizmet farkını görün. Hizmetin en büyük örneği ise Mersin. 15 yıl önce göreve başladığımda Mersin alt ve üst yapısı olmayan, sosyal, kültürel, sportif etkinliklerden uzak, insanların sahilde yürüyüş dahi yapamadığı bir şehirdi. Dev projelerimizle Mersini marka kent yaptık. Yeni yasa sizin için büyük bir şans. Çünkü biz aynı hizmetlerimizi Aydıncıka da getireceğiz. En basiti yolları dahi delik deşik olan, kanalizasyon çalışmaları yarım kalmış, hiçbir sosyal etkinliği olmayan bir ilçede yaşamaya devam etmek ister misiniz? Eğer Aydıncıkta değişim vakti geldi diyorsanız, 30 Mart ta elinizi vicdanınıza koyun, çocuklarınızın geleceğini, Aydıncıkın geleceğini düşünerek oyunuzu CHPye kullanın diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?