BAŞKAN ÖZCAN; ‘BELEDİYECİLİK BİZİM İŞİMİZ’

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, iki gün süren Gülnar ziyaretinde esnaf ve pazaryeri ziyaretinde bulundu.

Abone olbanner90
Mut 01.02.2014, 15:32 01.02.2014, 15:32
358
BAŞKAN ÖZCAN; ‘BELEDİYECİLİK BİZİM İŞİMİZ’
 Gülnar’da her girdiği ortamda yoğun ilgiyle karşılanan Başkan Macit Özcan, burada da esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek, taleplerini ve sıkıntılarını dinledi.

     Gülnar’ın köy görünümünden çıkıp; daha temiz, modern, çağdaş bir ilçe olmasını isteyen esnaf ve vatandaşlara Başkan Macit Özcan, ‘Mersin şimdi herkesin yaşamak için tercih ettiği bir kent. Neden? Siyasete başladığım günden beri halkımdan aldığım destekle, 7’den 77’ye herkesi memnun etmek için 15 yıldır ekibimle beraber var gücümüzle çalıştık, proje ürettik ve hayata geçirdik. 15 yıl önce Mersin de bir köy görünümündeydi. Mersin’deki değişimi, şimdiki halini sizlerde görüyorsunuz.’ dedi.

     Başkan Macit Özcan esnafla konuşmasının devamında, ‘Madem Gülnar yıllardır bir köy görünümünden kurtulamadı, o zaman bu değişimi ve gelişimi gerçekleştiremeyenleri değiştirme zamanı gelmiş demektir. Belediye Başkanlığı seçiminde parti gözetmeyin. Belki size daha iyi hizmet verecek partinin adayı, bugüne kadar hiç oy vermediğiniz bir partidir. Adayların projelerini dinleyin, hayal ürünü projelere prim vermeyin, sizin önceliğinize önem veren adayları dikkate alın. CHP’nin bütün adayları sizlerin önceliklerinizi ön planda tutan projeler ürettiler. 30 Mart’ta inşallah bizi tekrar göreve getirirseniz, Gülnar’ı da köy görünümünden çıkarıp, sizlere layık bir ilçe görünümüne çevireceğiz. Biz hizmette tecrübeliyiz. Belediyecilik, herkesin yapabileceği bir şey değildir. Oy almak için halkımızı kandıracak balon projelerin sözünü vermiyoruz. Yapabileceğimiz projelerin sözünü veriyoruz. Gülnar için çok güzel projelerimiz var.’ dedi.

     Esnaf ve vatandaşlarla keyifli saatler geçiren Başkan Macit Özcan, onlarla ve alış-veriş yapan vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Macit Özcan, ‘30 Mart’tan sonra sizlerle daha sık görüşeceğiz. Gülnar’ın her bir mahallesini Mersin’in mahallesi, her köyünü Mersin’in köyü olarak görüyoruz. Hizmetteki kalitemiz ve hızımız, aynı şekilde sizlerin de ayağına gelecektir. 30 Mart’ta oyunuzu hem Gülnar’da, hem de Büyükşehir’de CHP’ye verin, hizmet nasıl olurmuş, hep birlikte görelim.’ şeklinde konuştu.

 


Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?