banner107

CHP Mut Belediye Başkan Adayının İstifası Kabul Edilmedi

CHP Mut Ilçe Belediye başkan adayı Aslan Küçükün istifası kabul edilmedi.

Abone olbanner90
Mut 19.02.2014, 21:22 19.02.2014, 21:22
511
CHP Mut Belediye Başkan Adayının İstifası Kabul Edilmedi
CHP Mut Ilçe Belediye başkan adayı Aslan Küçükün istifası kabul edilmedi. Ikna edilen Küçük, belediyeyi kazanmak için çalışacağını söyledi.

Aslan Küçük belediye meclis üyeleri listesinde, istenilen adaylara yer verilmemesinden dolayı adaylıktan istifa ettiğini bildirmişti. Yaşanan olaylar üzerine CHP Mersin Il Başkanı Mehmet Faruk Akar Mut’a geldi. Ilçe Başkanı Mehmet Saydam, yönetim ve Belediye Başkan Adayı Aslan Küçük ile ikna görüşmesi yapıldı. Yapılan görüşmeler sonucunda, CHP ilçe başkan adayı Aslan Küçük ile yolarına devam edeceği bildirildi. Bunun üzerine partililer Aslan Küçük’ü desteklemek için ilçe binasına akın etti. Partililerin karşısına çıkan Aslan Küçük, parti içi oyunlara gelmeyeceğini belirterek, “Projelerimi hayata geçirmek için yolumuza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bana hiç bir şey lazım değil, Mut’ta yaşayan insanlar lazım. Onlar için yolumuza devam edeceğiz. Biz Mut’un aynası olacağız. Ben şimdi ayrılsam sizlere ihanet etmiş olacağım. Yani biz bu insanların oyununa gelmeyeceğiz. Yönetimde burada, örgüt de burada bizde buradayız. Diğer partilere kendimizi güldürmeyeceğiz. Bana sahibe escort izmir destek verdiğiniz için teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.
Ilçe Başkanı Mehmet Saydam, parti ile adayları arasında her hangi bir problem olmadığını belirterek, seçim kazanmaktan başka dertlerinin olmadığını söyledi.
Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109