banner107

Başbakan Davutoğlu, AK Parti Erzincan İlçe Kongresinde

BAŞBAKAN DAVUTOĞLU, AK PARTİ ERZİNCAN İLÇE KONGRESİNDE - Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Erzincan İlçe Kongresi’ne katıldı.

Abone olbanner90
Politika 23.11.2014, 11:55 23.11.2014, 11:55
156
Başbakan Davutoğlu, AK Parti Erzincan İlçe Kongresinde
Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Erzincan İlçe Kongresine katıldı.

13 Mart Kapalı Spor Salonunda düzenlenen kongreye Başbakan Davutoğlu, eşi Sara Davutoğluyla birlikte katıldı. Başbakan Davutoğluna eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu da eşlik etti.

Başbakan Davutoğlu, "Selam olsun" diye başladığı konuşmasında ilk olarak Erzincana yapılan yatırımları anlattı. Davutoğlu, "Merkez ilçe kongremiz hayırlı olsun. Erzincanımız manevi önderleriyle Anadoludaki merkez şehirlerimizden birisidir. Erzincana olan borcumuz ödemek için 5 milyar tutarında yatırım yapıldı. Erzincana 200 yataklı yeni bir hastane sözü veriyorum. Sivas-Erzincan ile Erzincan hızlı trene kavuşacak" dedi.

Daha sonra CHPyi eleştiren Başbakan Davutoğlu, "AK Partide görev değişiklikleri oldu ama tek bir çatlak ses çıkmadı. Aşkla, şevkle 2015 Haziranına, 2071e de aynı kararlılıkla yürüyeceğiz. Diğer partilerde bakın neler oluyor. CHP çatı dediler ne oldu temeli olmayan çatı çöktü. Liderlik sipariş üzerine olmaz. Liderlik Anadolunun bağrından çıkan, gelip Erzincanlılarla kucaklaşanla olur. Kılıçdaroğlu son 2 ay içerisinde ne yaptı? Partisinde ne oldu 3te 1i oy vermedi. Arkasından ayrışmalar başladı. Bu nasıl parti, genel başkanlık. Herkes topu almış kendine oynuyor Kılıçdaroğlu da kendini antrenör sanıyor. MİT, CHPyi bölmek istiyor diyor zaten siz bölünmüşsünüz MİTin başka işi gücü yok mu. Kendi beceriksizliğinin faturasına kesmeye çalışma hele devlet kurumlarına. Oynamayan gelin yerim dar yerim kısa dermiş. Kılıçdaroğlu bırakın liderliği yapamıyor kendi kusurlarını başkalarına yıkmaya çalışıyor. MİT Başkonsolosluk personelini nasıl kurtardı. Ben de kendilerini takdir ediyorum. MİT, CHPyi kurtaramaz. Kılıçdaroğlunu yönlendirenler 7 Şubat komplosunun devamıdır, biz buna izin vermeyiz" ifadelerini kullandı. - ERZİNCAN

  Bu Haberle İlgili Yorumlar
  • Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
    Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın formunu kullanabilirsiniz.
Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın:
Ad Soyad: Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Sondakika.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir. Son Dakika »Politika »Haber   [6712473] Haber Yayın Tarihi : 23.11.2014 11:46 (İhlas Haber Ajansı)
Yorumlar (0)