Başbakan Erdoğan Torunuyla Poz Verdi

Başbakan Erdoğan, kızı Esra Albayraktan olan 8 yaşındaki torunu Ahmet Akif Albayrak ile basın mensuplarına poz verdi.

Abone olbanner90
Politika 14.06.2014, 15:48 14.06.2014, 15:48
619
Başbakan Erdoğan Torunuyla Poz Verdi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın Trabzonspor formalı torunu Ahmet Akif Albayrak dedesi ile birlikte objektiflere poz verdi.

FENERLİ DEDENİN TRABZONSPORLU TORUNU

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün saat 12.30 sıralarında Güneysu ilçesi Merkez mahallesindeki konutundan çıkarak hemşehrileri ile birlikte hasret giderdi. Güneysulular, Başbakan Erdoğanın çevresini sararak sorunlarını anlatırken, birçok konuda kendisinden yardım istediler. Başbakan Erdoğan, hemşehrilerinin sorunları ile tek tek ilgilenirken, mahalledeki çocuklarla da fotoğraf çektirdi. Fotoğraf karesinde kızı Esra Albayraktan olan 8 yaşındaki torunu Ahmet Akif Albayrak da Trabzonspor forması ile dedesinin yanında yer aldı. Fenerli Başbakanın torunu utangaç tavırları ile dikkat çekti. Ahmet Akif, dedesi Erdoğan ile birlikte objektiflere poz verdi.

"ÇOK ACİL ARABA" ANONSU

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, daha sonra Güneysu Merkez mahallesinden ilçe merkezine geçti. Burada aracından inmeden hemşehrilerini selamlayan Erdoğan, arabasının durduğu sırada kendisine uzatılan 2-3 yaşlarındaki bir erkek çocuğu severek korumalarından kendisine araba verilmesini istedi. Yakın korumasının telsizden "Çok acil araba" anonsu yaptığı duyuldu. Erdoğan, daha sonra Rize şehir merkezine giderek Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Vakfı Mütevelli Heyeti toplantısına katıldı. Geniş Güvenlik önlemleri dikkat çekerken, Erdoğan toplantı sonrası helikopterle Artvine geçecek.

Yorumlar (0)