Kılıçdaroğlunu Babalar Günü Sürpriz Videosu Duygulandırdı

- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunu, çocuklarının kendisiyle ilgili anılarının yer aldığı sinevizyon gösterisi duygulandırdı.

Abone olbanner90
Politika 15.06.2014, 16:54 15.06.2014, 16:54
193
Kılıçdaroğlunu Babalar Günü Sürpriz Videosu Duygulandırdı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu, çocuklarının kendisiyle ilgili anılarının yer aldığı sinevizyon gösterisi duygulandırdı. Babalar Günü dolayısıyla hazırlanan bu sürpriz sinevizyonu izleyen Kılıçdaroğlu, ağlamamak için kendini zor tuttu.

ANILARLA DOLU 4 DAKİKALIK VİDEO

Kılıçdaroğlu, Eskişehirde CHPli belediye başkanları ile Büyük Buluşma adlı toplantıda bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi Opera salonunda düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapmak için kürsüye çıkan Kılıçdaroğluna bir sürpriz yapıldı. Sahneye çıkan Kılıçdaroğluna 15 Haziran Babalar Günü dolayısıyla Eskişehir Büyükşehir Balediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen bir buket çiçek verdi. Ardından Babalar Günü anısına Kılıçdaroğlunun çocukları tarafından babalarıyla anılarının yer aldığı 4 dakikalık bir video klip izlettirildi.

KILIÇDAROĞLU ÇOK DUYGULANDI

Kılıçdaroğlu için de sürpriz olan bu video kendisini bir hayli duygulandırdı. Kılıçdaroğlu’nun Antalya’da yaşayan kızı Aslı, İstanbul’da yaşayan kızı Zeynep ve Güney Kore’de doktora yapan oğlu Kerem ile görüşülerek, hazırlanan sürpriz videoda Antalya, İstanbul ve Kore’de ayrı ayrı çekilen videolarda, çocukluk anıları, fotoğraflar, duygu ve düşünceler yer aldı.

Yorumlar (0)