BAKANIMIZ VE VALİMİZ TARSUS AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ’NİN AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI

Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu ile birlikte Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Abone olbanner90
Sağlık 11.03.2014, 22:40 11.03.2014, 22:40
357
BAKANIMIZ VE VALİMİZ TARSUS AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ’NİN AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI
 Tarsus İlçesi Altaylılar Mahallesi’nde düzenlenen törene Mersin Milletvekilleri Ahmet Tevfik Uzun, Zafer Çağlayan ve Münevver Ökten il ve ilçe protokolü ile çok sayıda Tarsuslu vatandaş ve öğrenciler katıldı. Bakanımız ile Valimiz alanın girişinde davul zurna eşliğinde karşılandı.
Bakanımız, “Böyle güzel bir mekanın, hayırlı hizmetlere vesile olacak bir merkezin açılışında sizlerle bir arada olmaktan kıvanç duyuyorum. Modern fiziki yapısı, teknolojik altyapısı ve 40 ünitelik hizmet birimleri ile ağız ve diş sağlığı merkezimizin sizlere hayırlı olmasını, şifalar getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum” şeklinde konuştu.
“Her şeyin başı sağlıktır” sözünü hatırlatan Bakanımız, “11 yıl önce sağlıkta rüyamızda görsek inanamayacaklarımızı, bugün birer birer hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. 11 yılda sağlıkta herhangi bir engel tanımayan sayın Başbakanımıza bu güzel tesisin Tarsus’a kazandırılması için verdiği destekten ötürü teşekkür ediyorum” açıklamasını yaptı.
Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?