Doğurmaya Çalıştığı Bebeğinin Bacağını Kesti

- Kayseride oturan kadının evde doğum yaptığı sırada kız bebeğinin sağ bacağını makasla keserek öldürdü.

Abone olbanner90
Sağlık 09.06.2014, 16:49 09.06.2014, 16:49
423
Doğurmaya Çalıştığı Bebeğinin Bacağını Kesti
Olay, Melikgazi ilçesi Küçükmustafa Mahallesinde dün saat 14.00 sıralarında meydana geldi. Eşinden bir süre önce boşanan yıllarca Almanyada çalıştığı belirlenen H.Y., 22 yaşındaki oğlu ile Kayseri merkez Melikgazi İlçesi Küçükmustafa Mahallesindeki evlerinde birlikte yaşamaya başladı.

HAMİLELİĞİNİ GİZLEDİ

Bir başkasıyla girdiği ilişkiden hamile kaldığı öne sürülen H.Y., bunu yakınlarından gizledi. Karnının büyümesiyle ile ilgili sorular üzerine yakınları ve arkadaşlarına, ""Karnımda tümör var"" diyen H.Y., hamileliğinin 8inci ayında ilaç içerek, düşük yapmaya çalıştı.

İLAÇLARIN ETKİSİYLE DOĞUM ERKEN BAŞLADI, MAKASLA BEBEĞİN BACAĞINI KESTİ

İlaçların etkisiyle H.Y.nin doğumu erken başladı. H.Y., iddiaya göre ters gelen kız bebeğinin makasla sağ bacağını kesti. Bebeğini parçalayarak çıkarmayı düşündüğü öne sürülen H.Y. bunu başaramayınca, 112yi arayarak yardım istedi. Gelen sağlık görevlileri kadını Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doğumevi Kliniği Aciline götürü. Durumu ağırlaşan kadının, doğum salonunda doktorların müdahalesiyle, ters gelen ölü bebeği alındı.

KESİLEN BACAK EVDE BULUNDU

Polise yapılan ihbar ardından evde yapılan aramada, bebeğin kesilen sağ bacağı bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

AKIL HASTANESİNE SEVK EDİLEBİLİR

Bebeğinin bacağını kesen annenin akıl sağlığının yerinde olup olmadığının belirlenmesi için Akıl hastanesine de sevk edilebileceği ifade edildi

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?